شنبه 28 دي 1398   09:25:28


آتش‌نشانان شرکت ملی نفت ایران ارزیابی می‌شوند

1398/5/19 شنبه

با برنامه‌ریزی و هماهنگی مدیریت HSE شرکت ملی نفت ایران، چهارمین دوره ارزیابی آمادگی عملیاتی- تخصصی آتش‌نشانان شركت ملی نفت ایران، با هدف ایجاد انگیزه و ارتقای توان جسمی، فنی و عملیاتی آتش نشانان برگزار می‌شود.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، چهارمین دوره ارزیابی آمادگی عملیاتی- تخصصی آتش‌نشانان این شرکت با اهداف ایجاد انگیزه و نشاط در میان آتش نشانان، ارتقای توانایی و قابلیت‌های ذهنی و جسمی، بالابردن مهارت عملیاتی در شرایط اضطراری، تبادل تجارب عملیاتی و ایجاد رقابت سالم در نیروهای آتش نشانی، تاکید بر نقش آتش نشانی و مقابله با شرایط اضطراری، براساس استانداردهای ملی و بین‌المللی به صورت دوسالانه برگزار می‌شود.

بر اساس دستورالعمل فنی و اجرایی این ارزیابی، آتش نشانان ۱۳ تیم از مدیریت‌ها و شرکت‌های فرعی و تابعه شرکت ملی نفت ایران در قالب تیم‌های ۸ نفره و در ۶ ماده شامل: عملیات عبور از موانع (۱۰۰ متر)، عملیات امدادی و اطفای حریق (۱۰۰ * ۴)، عملیات استفاده از PPE و حمل هوز آتش نشانی، بالا رفتن از نردبان طنابی نجات، عملیات آب رسانی از منبع به سیبل نشانه و عملیات تركیبی آتش نشانی و امداد و نجات به رقابت خواهند پرداخت.

به گزارش NIOC، چهارمین دوره ارزیابی آمادگی عملیاتی- تخصصی آتش‌نشانان شركت ملی نفت ایران از ۲۱ الی ۲۵ مرداد ماه در مجتمع ورزشی آموزشی و مرکز آموزش نفت محمودآباد برگزار می‌شود.
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 368875
تعداد بازديد کنندگان سايت: 153492546 تعداد بازديد زيرپورتال: 372215 اين زيرپورتال امروز: 180 سایت در امروز: 13904 اين صفحه امروز: 176