شنبه 28 دي 1398   09:22:48

مدیرعامل شرکت نفت و گاز مسجدسلیمان تاکید کرد:
استمرار خدمت‎رسانی به شهروندان مسجدسلیمانی/ مردم اخبار صحیح را از منابع رسمی دریافت کنند

1398/4/25 سه‌شنبه

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان با تاکید بر استمرار خدمت رسانی به شهروندان زلزله زده این شهر، گفت: تا پایان حل این بحران بنا به وظیفه ی انسانی و اسلامی در کنار مردم خواهیم ماند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، قباد ناصری در جلسه مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شرکت نفت و گاز مسجدسلیمان اظهار کرد: وقوع این زلزله یک تلنگر و هشدار جدی به همه ما بود و باید با بررسی عملکرد و ارزیابی نقاط ضعف و قوت خودمان در این حادثه نسبت به تقویت نقاط قوت و برطرف کردن نقاط ضعف اقدام کنیم.

وی با تأکید بر لزوم توجه به پدافند غیرعامل به عنوان یک دستور کار جامع برای مقابله با حوادث و بحران ها، گفت: با توجه به غیرقابل پیش بینی بودن این حادثه و از طرفی فعال بودن گسل های زمین در این منطقه که موجب وقوع زمین لرزه های متعدد می شوند، باید با آماده کردن سناریوهای متعدد برای مقابله با چنین حوادثی خود را آماده و با تمرین آن در قالب مانورهای برنامه ریزی شده آمادگی و عملکردمان را محک جدی بزنیم.

رییس کمیته مدیریت بحران و پدافند غیرعامل صنعت نفت مسجدسلیمان با بیان این مطلب که وقوع زلزله با این شدت، شوک روانی به مردم وارد کرد، افزود: نشر خبرهای متناقض و بدون منبع و پشتوانه علمی در فضای مجازی باعث تشدید اضطراب و آشفتگی روانی شهروندان شد و لازم است شهروندان بدانند که اخبار صحیح را باید از منابع رسمی و مورد وثوق دریافت کنند و به منابع نامعتبر اعتنا نکنند.

ناصری به آسیب دیدگی اماکن اداری و غیرصنعتی شرکت مسجدسلیمان در حادثه زلزله اشاره کرد و گفت: ساختمان های اداری و مسکونی زیادی از این شرکت دچار خسارات جدی شدند که عملیات ارزیابی و بررسی آنها با تشکیل کارگروه های جداگانه ای در حال انجام است.
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 368853
تعداد بازديد کنندگان سايت: 153492380 تعداد بازديد زيرپورتال: 372193 اين زيرپورتال امروز: 158 سایت در امروز: 13738 اين صفحه امروز: 154