شنبه 28 دي 1398   09:19:29


تشریح مطالعات جامع پدافند غیرعامل خوزستان در حوزه نفت و گاز

1398/5/22 سه‌شنبه

آخرین گزارش مطالعات جامع پدافند غیرعامل استان خوزستان در حوزه نفت و گاز در نخستین جلسه کارگروه نفت و گاز شورای پدافند غیرعامل این استان ارائه شد و اعضای کارگروه درباره آن بحث و تبادل نظر کردند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب و رئیس کارگروه نفت و گاز استان خوزستان در این نشست که روز گذشته (شنبه، ۱۹ مرداد) به میزبانی این شرکت برگزار شد، اظهار کرد: برگزاری چنین نشست هایی با افزایش تعامل و تبادل اطلاعات میان اعضای کارگروه، ارائه تعاریف علمی و دقیق از اقدام های قبل از بحران، حین بحران و پس از بحران را در تمام حوزه ها فراهم می کند.

احمد محمدی گفت: باید هرچه بیشتر به بحث پیشگیری توجه شود و خود را در برابر تهدیدها به دانش و فناوری نوین مسلح و از دارایی های خود اعم از نیروی انسانی و تاسیسات به نحو درست محافظت کنیم.

قدردانی از تلاشگران نفت در مدیریت بحران سیل استان خوزستان

سعید فیوضی، مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری خوزستان نیز در این نشست ضمن تبیین اهداف پدافند غیرعامل در کشور، از حضور تلاشگران نفت در مدیریت بحران سیل استان خوزستان در ابتدای سال جاری تشکر کرد.

در این نشست نمایندگان شرکت های تابع وزارت نفت در استان خوزستان و عضو کارگروه نفت و گاز استان به بیان دیدگاه های خود پرداختند.

شایان ذکر است با حکم استاندار خوزستان، مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب به عنوان رئیس کارگروه نفت و گاز شورای پدافند غیرعامل استان خوزستان منصوب شد.

در این کارگروه مدیران عامل شرکت های نفتی مستقر در خوزستان از جمله شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب، شرکت ملی حفاری ایران، شرکت نفت و گاز اروندان، شرکت پتروشیمی بندر امام، منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی ماهشهر، پالایشگاه آبادان، شرکت گاز استان خوزستان و بهداشت و درمان نفت اهواز حضور دارند.
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 368828
تعداد بازديد کنندگان سايت: 153492218 تعداد بازديد زيرپورتال: 372168 اين زيرپورتال امروز: 133 سایت در امروز: 13576 اين صفحه امروز: 129