شنبه 28 دي 1398   09:17:41

با حکم وزیر نفت
مدیران ارشد شرایط اضطراری در منطقه ویژه پارس و خارگ منصوب شدند

1398/5/8 سه‌شنبه

وزیر نفت با صدور احکام جداگانه ای، سید پیروز موسوی را به عنوان مدیر ارشد شرایط اضطراری منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس و عباس اسدروز را به عنوان مدیر ارشد شرایط اضطراری در جزیره خارگ منصوب کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، در بخشی از حکم بیژن زنگنه خطاب به مدیرعامل منطقه ویژه پارس آمده است:«با عنایت به اهمیت حیاتی و راهبردی منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس و ضرورت اعمال مدیریت موثر برای مقابله با شرایط اضطراری ناشی از عوامل طبیعی و انسان ساخته پیرو ابلاغ شیوه نامه ساماندهی مدیریت شرایط اضطراری در صنعت نفت (ابلاغیه شماره ۹۴۹-۲۰/۲ مورخ۹۷/۱۲/۱۴)، بدینوسیله جنابعالی بر اساس شرح وظایف پیوست به عنوان «مدیر ارشد شرایط اضطراری در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس» منصوب می شوید.

انتظار می رود با بهره گیری  از توان فنی استفاده  بهینه از امکانات و تجیهزات موجود و برقراری تعاملات سازنده با شرکت ها، واحدهای صنعت نفت و کلیه سازمان های ذیربط، طرح ریزی و ساماندهی اقدامات مقابله با شرایط اضطراری در آن منطقه انجام پذیرد.»

زنگنه همچنین در حکم مشابهی عباس اسدروز، مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران را به عنوان مدیر ارشد شرایط اضطراری در جزیره خارگ منصوب کرد.
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 368817
تعداد بازديد کنندگان سايت: 153492128 تعداد بازديد زيرپورتال: 372157 اين زيرپورتال امروز: 122 سایت در امروز: 13486 اين صفحه امروز: 118