شنبه 28 دي 1398   09:25:43


اچ‌اس‌ایی هدفمند و کارگشا در گرو مشارکت و تعامل همه کارکنان

1398/9/20 چهارشنبه

مدیرکل HSE وزارت نفت گفت: بخش اچ‌اس‌ایی باید سازمانی هدفمند و کارگشا باشد و تحقق این مهم نیازمند مشارکت و تعامل همه کارکنان فعال در این بخش است.


 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، سیدباقر مرتضوی روز گذشته (سه‌شنبه، ۱۹ آذرماه) در ششمین گردهمایی مدیران اچ‌اس‌ای شرکت ملی نفت ایران اظهار کرد: از جمله فاکتورهای کلیدی برای عملیاتی کردن فعالیت‌های بخش HSE صنعت نفت و گاز کشور میزان همکاری و تعامل نیروی انسانی است که می‌تواند در این عرصه راهگشا باشد.

وی افزود: برگزاری نشست‌های تخصصی پیرامون موضوع اچ‌اس‌ای این امکان را فراهم خواهد کرد تا روسای این بخش به خرد و آگاهی جمعی برای برون‌رفت از مشکل‌ها دست یابند.

مدیرکل HSE وزارت نفت با بیان اینکه تعامل سازمان‌ها ‌و نهادها از جمله محیط‌زیست، سازمان کشتیرانی، وزارت بهداشت و ...با حوزه اچ‌اس‌ای افزایش یافته است، افزود: مشارکت و همکاری دیگر نهادها می‌تواند نقطه عطفی برای عملیاتی کردن فعالیت‌های این حوزه باشد.

مرتضوی به مقوله تولید صادرات‌محور اشاره و از حوزه HSE به عنوان عاملی تعیین کننده در آن یاد کرد و گفت: درخواست من از همه مدیران و روسای این بخش این است که برنامه‌محور و هدفمند عمل کنند تا بتوان به نتایج قابل قبولی دست یافت. وی به تجهیز سیستم اعلام اطفای حریق مخازن اشاره کرد و افزود: مراقبت از مخازن به‌ ‌ویژه مخازن هیدروکربور مایع از آن دست موضوع‌هایی است که باید مدیران به آن توجه داشته باشند.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 368877
تعداد بازديد کنندگان سايت: 153492557 تعداد بازديد زيرپورتال: 372217 اين زيرپورتال امروز: 182 سایت در امروز: 13915 اين صفحه امروز: 178