شنبه 28 دي 1398   10:05:30


ابلاغ راهنمای ایمنی در عملیات توپکرانی

1396/5/24 سه‌شنبه

معاونین محترم مدیر عامل
مدیران محترم شرکت ملی نفت ایران
مدیران عامل محترم شرکت های فرعی

موضوع: ابلاغ راهنمای ایمنی در عملیات توپکرانی

انجام عملیات توپکرانی یکی از مهمترین فعالیتهای متداول در تأسیسات شرکت ملی نفت بوده که دارای پتانسیل بسیار بالای وقوع حوادث می باشد. با توجه به ریسک بالای این نوع عملیات و وقوع حوادث مختلف با پیامدهای جبران ناپذیر در صنعت نفت، می بایست تمهیدات و پیش بینی های لازم در ارتباط با اجرای قوانین و الزامات عملیاتی و ایمنی منطبق بر استانداردهای مربوطه دیده شود.

به منظور ارتقاء و ایمن نمودن عملیات توپکرانی، حفظ و صیانت از نیروی انسانی، تأسیسات و تجهیزات، "راهنمای الزامات ایمنی در عملیات توپکرانی" که توسط مدیریت ایمنی، بهداشت و محیط زیست تهیه و تنظیم گردیده است، برای تمامی شرکتهای تابعه و بهره برداری که دارای فعالیت توپکرانی می باشند، ابلاغ می گردد.

بر اساس این سند، مدیران عامل شرکتهای تابعه شرکت ملی نفت ایران ملزم خواهند بود تا الزامات پیاده سازی مستند مذکور را در سطح شرکت خود با توجه به نوع ساختار و فرآیند سازمانی موجود در قالب "دستورالعمل الزامات ایمنی در عملیات توپکرانی" تدوین و بطور کامل اجرا نمایند.

مدیریت HSE شرکت ملی نفت ایران، مسئولیت بروزرسانی و نظارت عالیه بر نحوه پیاده سازی راهنمای مذکور را بر عهده دارد.


نامه ابلاغیه

                                                                 

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 368978
تعداد بازديد کنندگان سايت: 153494310 تعداد بازديد زيرپورتال: 372320 اين زيرپورتال امروز: 284 سایت در امروز: 15668 اين صفحه امروز: 279