دوشنبه 30 دي 1398   15:20:43


ابلاغ راهنمای پایش آلاینده های هوا و پساب از سوی مدیرعامل شرکت ملی نفت به مدیران زیرمجموعه

1396/5/11 چهارشنبه

معاونین محترم مدیرعامل
مدیران عامل محترم شرکت های تابعه
مدیران محترم واحدهای ستادی

موضوع: ابلاغ راهنمای پایش آلاینده های هوا و پساب

با سلام

اولین و ضروری ترین اقدام برای مدیریت آلودگی ها پایش و تعیین چگونگی کیفیت وضع آلودگی ها می باشد چراکه با مقایسه داده های منتج از پایش با استانداردهای مربوطه، می توان شناخت قابل قبولی از وضعیت موجود را به دست آورد که شناخت حاصله مبنای هدف گذاری و برنامه ریزی صحیح برای رسیدن به استانداردهای تعیین شده را میسر می نماید، از طرفی پایش مستمر کیفیت هوا و پساب که منظور نظر راهنمای پیش رو می باشد میزان اثر بخشی اقدامات کنترلی و در نتیجه میزان تحقق اهداف مربوط به این دو بخش را به خوبی نشان می دهد. به همین منظور راهنمای حاضر توسط مدیریت بهداشت، ایمنی و محیط زیست شرکت ملی نفت ایران تهیه و تدوین گردیده که بدین وسیله به حضور ابلاغ می گردد. کلیه شرکت ها/ مدیریت ها موظفند رویه های جاری خود را در مدت زمان یک ماهه با توجه به راهنمای حاضر به روز رسانی و در صورت عدم وجود تهیه نمایند.

مدیریت HSE شرکت ملی نفت ایران علاوه بر موارد عنوان شده در راهنما مسئولیت نظارت بر حسن اجرای فرایند مذکور را در کلیه شرکت ها به عهده خواهد داشت.
در پایان یاد آوری می گردد، متن کامل کلیه الزامات مرتبط با پایش که به نحوی در راهنما به آنها اشاره شده است طی لوح فشرده پیوست قابل دسترس می باشند.

نامه ابلاغیه


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 370255
تعداد بازديد کنندگان سايت: 153576464 تعداد بازديد زيرپورتال: 373600 اين زيرپورتال امروز: 229 سایت در امروز: 22164 اين صفحه امروز: 225