دوشنبه 30 دي 1398   15:40:50

با حضور معاون تولید شرکت ملی نفت ایران
چالش‎ها و برنامه‎های شرکت نفت و گاز شرق بررسی شد

1398/3/26 يكشنبه

با حضور معاون تولید مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، چالش ها و برنامه های شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق بررسی شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، فرخ علیخانی در نشست مشترک با مدیران شرکت نفت مناطق مرکزی و و شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق ضمن بررسی مشکلات و چالش های مختلف، از انجام فرایند تعمیرات اساسی شرکت نفت و گاز شرق در کمترین زمان ممکن و با رعایت الزامات HSE ابراز خرسندی کرد.

مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در این نشست با اشاره به موقعیت استراتژیک منطقه عملیاتی خانگیران و شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق افزود: موقعیت استراتژیک این منطقه عملیاتی و شرکت به عنوان تامین کننده گاز استان های شمال و شمال شرق کشور ایجاب می کند، توجه و اهتمام ویژه ای در راستای انجام پروژه‌های آن صورت گیرد.

رامین حاتمی ضمن قدردانی ازهمکاری مدیریت های مختلف شرکت ملی نفت ایران، گفت: حضور مدیران ارشد نفت در شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق در رفع نیازها و کاستی های این شرکت بسیار اثربخش خواهد بود.

مدیر منابع انسانی شرکت ملی نفت ایران نیز در توضیح ساماندهی و ترمیم حقوق نیروهای قرارداد مدت موقت و پیمانکاری و همچنین تلاش برای افزایش تسهیلات، بهبود خدمات رفاهی، اجتماعی و حفظ نیروهای بخش عملیاتی در این شرکت اظهار کرد: در سطح شرکت ملی نفت ایران با همکاری مجموعه مدیریت شرکت نفت مناطق مرکزی ایران تصمیمات قابل توجهی اتخاذ شده است .

ناصر مولایی افزود: در حوزه منابع انسانی و به ویژه در حوزه بهبود وضعیت شهرک های مسکونی شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق در منطقه خانگیران، برنامه ریزی لازم صورت گرفته و در حال پیگیری و انجام است.

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق هم با تقدیر از حضور مدیران ارشد نفت در این شرکت، بزرگترین چالش پیش روی شرکت در حوزه فنی را نزدیک شدن به نیمه عمر مخزن اعلام و تصریح کرد: برای جلوگیری از این چالش، ضروری است با در نظر گرفتن تمهیدات و پیش بینی های لازم در خصوص مخزن جایگزین، از افت تولید جلوگیری شود.

سیدابوالحسن محمدی ادامه داد: بهترین گزینه برای تامین پایدار گاز در منطقه عملیاتی نفت و گاز شرق، توسعه میدان‌ها و لایه‎های مخزنی جدید است که خوشبختانه در این زمینه مخزن توس به عنوان مخزن جایگزین معرفی و مطالعات و بررسی های زیادی صورت گرفته است . امیدواریم با حمایت مدیران صنعت نفت در آینده ای نزدیک، فرآیند توسعه این میدان آغاز شود.
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 370274
تعداد بازديد کنندگان سايت: 153577039 تعداد بازديد زيرپورتال: 373619 اين زيرپورتال امروز: 248 سایت در امروز: 22739 اين صفحه امروز: 244