شنبه 28 دي 1398   09:20:20

مدیر HSE شرکت ملی نفت بيان كرد
سازندگان داخلي مي توانند گوي سبقت را از رقباي خارجي خود بربايند

1398/2/18 چهارشنبه

مدیر HSE شرکت ملي نفت با تشریح کارکرد نمایشگاه بین المللی صنعت نفت اظهار کرد: بیست و چهارمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی تهران به گونه ايست كه با توجه به شرايط تحريم هاي ظالمانه سازندگان داخلي نمايشي تمام عيار از تخصص و دانش بومي به عرصه ظهور گذاشته اند كه به يقين مي توان اين گونه بيان كرد كه مي توانندگوي سبقت را از رقباي خارجي خود در بعضي از حوزه ها بربايند.


به گزارش خبرنگار HSE.NIOC، مدیر HSE شرکت ملی نفت در بازديد خود از بيست و چهارمين نمايشگاه بين المللي نفت، گاز، پالايش و پتروشيمي تهران اينگونه عنوان كرد: شــايد به جــرأت بتــوان گفــت مهمترين رويداد ارديبهشــت ماه 97 نه تنها درصنعت نفت، بلكه در سطح كشور، برگزاري اين نمايشگاه است. از همــان ابتدا،مشــخص بود كه نمايشــگاه بيست و چهارم از حال و هواي كاملا متفاوتي نسبت به نمايشگاههاي قبلي برخوردار اســت، زمان آن رسيده كه از توان 100 درصدي شركت هاي داخلي بهره برداري نمود، و به توليد ايراني بر پايه دانش و تجربه خود اعتماد نمود.
به گفته عبداله زاده راد، حضور شركت هاي ايراني در نمايشگاه بيست و چهارم در برخي حوزه ها  بسيار جدي و پررنگ بود، اميد مي رود با حمايت همه جانبه از سازندگان داخلي و اتكا به دانش بومي و كارشناسان ايراني، خصوصا آتش نشاني پروژه ها را با توان داخلي اجرا و به بهره برداري برسانيم.
مدیر HSE شرکت ملی نفت در خاتمه سخنان خود اين گونه ادامه داد كه اين نمايشگاه فرصت بسيار خوبي براي صنعت نفت فراهم مي كند تا به تعامل با شركت هاي داخلي پرداخته و توانمندي هاي آن ها را ارزيابي نمايد و در واقع شرايط را براي حضور و حمايت دانش و تخصص بومي و ايراني فراهم مي سازد.
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 368835
تعداد بازديد کنندگان سايت: 153492258 تعداد بازديد زيرپورتال: 372175 اين زيرپورتال امروز: 140 سایت در امروز: 13616 اين صفحه امروز: 136