دوشنبه 30 دي 1398   14:56:07

مدیر HSE شرکت ملی نفت ایران بیان کرد:
سه گام مهم و اساسی برای اجرای دقیق شیوه‎نامه شرایط اضطراری

1398/2/11 چهارشنبه

مدیر ایمنی، بهداشت و محیط زیست شرکت ملی نفت ایران پیش شرط اجرای دقیق شیوه نامه شرایط اضطراری را سه گام مهم و اساسی بازنگری روش‌های اجرایی و دستور‌العمل‌های موجود، ایجاد بستر‌سازی سازمانی آن و در نهایت آموزش مستمر در راستای نهادینه کردن آن برشمرد.


به  گزارش خبرنگار NIOC، مانی عبدالله زاده راد سه شنبه (دهم اردیبهشت ماه) در جمع روسای HSE، پدافند غیر عامل و مدیریت بحران شركت‌های تابعه نفت براهمیت و توجه ویژه به ابلاغیه شیوه نامه شرایط اضطراری از سوی وزیر نفت تاکید کرد.

به گفته وی در این شیوه نامه شرایط اضطراری در سه سطح دسته بندی شده است، این دسته‌بندی‌ها متناسب با نوع، ماهیت و پیامد حوادث و منابع شركت ها در سطوح ۱و ۲ شركت‌های‌ فرعی و تابعه و در نهایت سطح سه، شركت ملی نفت ایران است.

عبدالله زاده راد افزود: از سوی دیگر باید كمیته شرایط اضطرای در تمامی شركت‌ها و مناطق عملیاتی متناسب با ساختار شركت‌ها و مناطق در چارچوب سطوح شرایط اضطراری، تشكیل و از طرف عالی‌ترین مقام برای اعضاء حكم زده شود.

مدیر HSE شرکت ملی نفت ایران در ادامه از تمام حاضرین در جلسه بررسی علمی و عملیاتی شدن شیوه نامه شرایط اضطراری، نگاه ویژه، پیگیری مستمر و ارائه گزارش به این مدیریت به منظور تایید نهایی را خواستار شد.

به گفته وی، از زمانی كه این شیوه نامه توسط مقام عالی وزارت ابلاغ شد، این مدیریت پیش‌نویس اعضاء كمیته سطح ۳ شرایط اضطراری را آماده و برای مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران ارسال کرد كه به زودی از سوی وی ابلاغ و اجرایی می‌شود.
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 370227
تعداد بازديد کنندگان سايت: 153575515 تعداد بازديد زيرپورتال: 373572 اين زيرپورتال امروز: 201 سایت در امروز: 21215 اين صفحه امروز: 197