شنبه 28 دي 1398   10:18:28

آخرین وضعیت مناطق سیل‎زده شوشتر بررسی شد/ استمرار کمک‎رسانی نفت به سیل‎زدگان
آخرین وضعیت شهرستان شوشتر پس از وقوع سیل امروز (پنجشنبه، 29 فروردین) بررسی شد.

1398/1/30 جمعه

به گزارش خبرنگار NIOC، در نشستی که با حضور کریم زبیدی، نماینده ویژه وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، فرخ علیخانی، سرپرست معاونت تولید مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، غلامرضا نوری مومنی، رئیس حراست شرکت ملی نفت و حسین پنبه دانه پور فرماندار شوشتر در فرمانداری این شهر برگزار شد، آخرین وضعیت این شهرستان و روستاهای سیل زده بررسی و در مورد استمرار کمک رسانی نفت به این شهرستان بحث و تبادل نظر شد.


پس از برگزاری این نشست، نماینده ویژه وزیر نفت و هیأت همراه از برخی روستاهای بخش شعیبیه شهرستان شوشتر که در سیل اخیر آسیب جدی دیده بودند، بازدید کرد. در این بازدید سهراب گیلانی، نماینده مردم شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی نیز حضور داشت.

در این نشست و بازدید مقرر شد کمک‎هایی در راستای ایفای مسئولیت‎های اجتماعی از سوی شرکت ملی نفت ایران به این مناطق اختصاص یابد.
بر اساس این گزارش، نماینده ویژه وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران و سرپرست معاونت تولید شرکت ملی نفت ایران به همراه دیگر مدیران نفتی در روزهای اخیر در بازدید از مناطق و شهرهای مختلف استان خوزستان که در سیل اخیر آسیب دیده اند، مراحل و روند کمک رسانی نفت به سیل زدگان را پیگیری کردند.
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 369010
تعداد بازديد کنندگان سايت: 153494835 تعداد بازديد زيرپورتال: 372352 اين زيرپورتال امروز: 316 سایت در امروز: 16193 اين صفحه امروز: 311