شنبه 28 دي 1398   09:23:19
افزایش نسبی دما تا پایان هفته از دوشنبه 13 خرداد تا پایان هفته شاهد افزایش نسبی دما تا پایان هفته خواهیم بود.

به گزارش روابط عمومی سازمان هواشناسی کشور،احد وظیفه مدیر پیش‌بینی و هشدار این سازمان با بیان اینکه از دوشنبه تا پایان هفته در بیشتر مناطق کشور جوی آرام حاکم خواهد بود، افزود: در مدت یاد شده در اکثر مناطق کشور، دما افزایش نسبی می‌یابد.

وی تصریح نمود: دوشنبه در شمال فارس، پاره ای از مناطق کهگیلویه و بویراحمد و چهارمحال و بختیاری و کرمان در ساعات بعدازظهر رگبار و رعد و برق گاهی وزش باد شدید خواهیم داشت و در خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی بارش پراکنده و وزش باد دور از انتظار نخواهد بود.

مدیر پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی، سه‌شنبه 1398/3/14 برای شمال آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی و خراسان رضوی بارش پراکنده گاهی وزش باد شدید و چهارشنبه 1398/3/15 در استان‌های اردبیل، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، گیلان، کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال و بختیاری بارش پراکنده پیش‌بینی نمود.

وظیفه پنجشنبه و جمعه از بارش پراکنده در استان‌های اردبیل، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، ارتفاعات البرز مرکزی واقع در استان های زنجان، قزوین، البرز و تهران و دامنه‌‌های زاگرس در استان‌های کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال‌و‌بختیاری، مرکزی، همددان و شرق لرستان خبر داد.

وی خاطرنشان کرد: از دوشنبه تا پایان هفته در برخی مناطق شرق و جنوب شرق بویژه زابل وزش باد شدید همراه با گرد و خاک رخ می‌دهد.  

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 368857
تعداد بازديد کنندگان سايت: 153492408 تعداد بازديد زيرپورتال: 372197 اين زيرپورتال امروز: 162 سایت در امروز: 13766 اين صفحه امروز: 158