جمعه 8 اسفند 1399   10:16:25
09:381399/9/13
در مقابله با آبگرفتگی‌های گستره انجام گرفت؛
امدادرسانی مناطق نفتخیز جنوب به ۵ شهر خوزستان

مشاور مدیر عامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب در امور اجرایی از پشتیبانی مردم و نهادهای اجرایی ۵ شهر خوزستان جهت مقابله با سیلاب خبر داد‌.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مناطق نفتخیز جنوب، مهندس محمد خانچی با بیان اینکه کارکنان این شرکت در راستای صیانت از تاسیسات و جهت حفظ پایداری تولید و تامین خوراک پالایشگاهی و پتروشیمی کشور بسیج شده اند، گفت: ‌علی‌رغم پیک کاری موجود در حوزهی عملیات تولید، به شهرهای مسجد سلیمان، لالی، اندیکا، اهواز و کارون نیز در حال ارائه خدماتی اعم از پمپاژ آب در معابر عمومی و امدادرسانی منزل به منزل هستیم.

وی به همکاری مداوم با قرارگاه مقابله با کرونا سردار شهید قاسم سلیمانی پرداخت و افزود: تامین ۱۶ خوردو سبک و بخشی از مواد غذایی مورد نیاز علاوه بر پشتیبانی های لازم برای پیشگیری از شیوع همه گیری کووید ۱۹ نیز در دستور کار گروهای جهادی مناطق نفتخیز جنوب است.

مهندس خانچی یادآور شد: از آغاز پاندمی، علاوه بر گندزدایی ، ضدعفونی معابر و امدادرسانی، ۶۵ دستگاه کمک تنفسی(ونتیلاتور) را برای مراکز درمانی  شهرهای واقع در حوزه عملیاتی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب تامین کردیم.
کلمات کليدي
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 524818
تعداد بازديد کنندگان سايت: 167498951 تعداد بازديد زيرپورتال: 528970 اين زيرپورتال امروز: 98 سایت در امروز: 15977 اين صفحه امروز: 94