جمعه 8 اسفند 1399   10:52:37
09:351399/8/6

پیام معاون وزیر نفت به مناسبت سالروز فوران چاه ۱۴۷ میدان رگ سفید

معاون وزیر نفت در نظارت بر منابع هیدروکربوری هم‌زمان با سالروز فوران چاه ۱۴۷ میدان رگ سفید، یاد و خاطره محمد سلیمی و فرزاد ارزانی را در پیامی گرامی داشت.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، در پیام محسن پاک‌نژاد آمده است: «هفتم آبان‌ماه سالروز فوران چاه ۱۴۷ میدان رگ سفید است. گرامی می‌داریم یاد و خاطره مرحوم محمد سلیمی و مرحوم فرزاد ارزانی، همکارانمان در شرکت ملی حفاری را که شجاعانه در راه انجام وظیفه از جان خود گذشتند. روحشان شاد و قرین رحمت الهی.

این عملیات به دلیل شرایط خاص به‌ویژه فشار زیاد مخزن در نوع خود از دشوارترین موارد مهار فوران بوده است که با استعانت از خداوند منان و حمایت‌های بی‌دریغ وزیر محترم نفت و با همت والا، تلاش ستودنی و همدلی همکارانمان در شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب و شرکت ملی حفاری و با اتخاذ تدابیر فنی‌ و حرفه‌ای کم‌نظیر در پنجم دی‌ماه سال ۹۶ به نتیجه رسید.

جا دارد از عزم راسخ، تدابیر هوشمندانه و اقدامات متهورانه همه عزیزانی که این کار بزرگ را با ثبت رکوردی مثال‌زدنی و در مدت زمان ۵۸ روز به سرانجام رساندند قدردانی نموده و در مقابل این همه ایثار و عملکرد حرفه‌ای آنان سر تعظیم فرود آوریم.»کلمات کليدي
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 524860
تعداد بازديد کنندگان سايت: 167500116 تعداد بازديد زيرپورتال: 529012 اين زيرپورتال امروز: 140 سایت در امروز: 17142 اين صفحه امروز: 136