دوشنبه 10 آذر 1399   11:12:11
11:581399/7/27
هم‌زمان با تشديد شيوع كرونا؛
کارگروه مقابله با کرونا در شرکت نفت مناطق مرکزی ایران تشکیل جلسه داد

جلسه کارگروه مقابله با بیماری کرونا در شرکت نفت مناطق مرکزی ایران هم‌زمان با تشديد اين بيماري به‌منظور بررسي اقدامات صورت گرفته و برنامه‌های پيش رو بر اساس دستور عمل‌های جديد ابلاغي برگزار شد.


به گزارش روابط عمومي شرکت نفت مناطق مرکزی ایران؛ در اين جلسه ضمن بررسي عملكرد واحدهاي مستقيم مسئول در زمينه مقابله با بیماری کرونا، تقویت اقدامات پیشگیرانه، امکانات تشخیص کرونا و تمهیدات لازم برای کنترل و مهار شیوع بیشتر این بیماری تشريح شد.
در جلسه ياد شده که اعضا و نمایندگان اصلی این کارگروه با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی حضور داشتند بر رعایت دستورعمل‌های صادره از سوي وزارت نفت و ستاد ملی مبارزه با کووید ۱۹ و حفظ سلامت کارکنان به‌ویژه کارکنانی که در معرض خطر بیشتری قرار دارند تأکید گرديد.
همچنین اقداماتی از قبیل اطلاع رساني طبق آخرين يافته هاي علمي، نصب و راه‌اندازی دستگاه محلول ضدعفوني كننده پدالي در محل ورودي ساختمان‌های ستادي، شناسايي مجدد بيماران زمینه ای، استفاده از دورکاری در شرايط حاد با توجه به بخشنامه‌های ستاد ملي مبارزه با كويد۱۹، تأکید مجدد گندزدايي و ضدعفونی‌کننده محل‌های عمومي و اداری به‌صورت روزانه و شناسايي محل، فعالیت‌های پرخطر و انجام اقدامات كنترلي موردبررسی قرار گرفت.
در کارگروه مقابله با كرونا، از عموم کارکنان به دلیل رعایت پروتکل های بهداشتی و پیشگیری از گسترش ویروس کرونا، قدردانی بعمل آمد و اعضای کار گروه، تداوم همراهي ایشان را تا ريشه كني کامل اين بيماري منحوس خواستار شدند.کلمات کليدي
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
نسخه قابل چاپ
بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 493646
تعداد بازديد کنندگان سايت: 164748815 تعداد بازديد زيرپورتال: 497696 اين زيرپورتال امروز: 149 سایت در امروز: 12760 اين صفحه امروز: 142