شنبه 15 آذر 1399   00:30:01

با تشدید شیوع کرونا؛
نشست کمیته مدیریت شرایط اضطراری شرکت نفت مناطق مرکزی ایران برگزار شد

1399/4/8 یکشنبه

شست کمیته مدیریت شرایط اضطراری شرکت نفت مناطق مرکزی ایران با هدف حفظ سلامت و صیانت از کارکنان و بررسی مجموع اقدامات پیشگیرانه و مقابله ای با شیوع بیماری کرونا به صورت ویدئو کنفرانس در ستاد تهران با حضور مدیران ستادی و شرکتهای تابعه برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در این نشست  رامین حاتمی با تاکید بر لزوم رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و دستورعمل های ابلاغی و اتخاذ تدابیر سختگیرانه گفت: با توجه به شدت شیوع کرونا و آغاز تعمیرات اساسی در فصل تابستان به منظور نگهداشت و حفظ توان و استمرار تولید، لزوم توجه دوچندان به این امر بیشتر احساس می شود.

بر اساس این گزارش  حاتمی حفظ و ارتقای سلامت نیروی انسانی را بسیار حائز اهمیت دانست و ادامه داد، لازم است اقدامات بهداشتی و درمانی در این رابطه ازجمله شناسایی کارکنان با ریسک بالا و دارای بیماری های زمینه ای و ارجاع مبتلایان به این ویروس به بخش های درمانی در اولویت نخست قرار گیرد و شیوه های پیشگیرانه از جمله انجام تست های غربالگری برای افراد مشکوک به این ویروس در مبدا و مبادی ورودی ستاد و مناطق عملیاتی و تاسیسات، مدیریت شیفت های کاری، رصد و پایش مستمر وضعیت سلامت کارکنان، آموزش و فرهنگ سازی در خصوص مقابله با این بیماری مدنظر و بصورت ویژه در ستاد و شرکتهای تابعه پیگیری شود.

مدیر عامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران اظهار امیداواری کرد با مشارکت همه جانبه سلامتی مجموع کارکنان شرکت و خانوادهای ایشان تامین شود تا بتوانیم به خوبی و با درایت بر این بیماری فایق آییم.

این گزارش می افزاید، در این نشست مدیران عامل شرکتهای بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی، شرق و غرب و اداره ایمنی، بهداشت و محیط زیست و پدافند غیرعامل به ارائه گزارش عملکرد و اقدامات مداخله ای شرکت های متبوع خود در رابطه با این بیماری پرداختند .

 

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 495827
تعداد بازديد کنندگان سايت: 164895698 تعداد بازديد زيرپورتال: 499888 اين زيرپورتال امروز: 22 سایت در امروز: 602 اين صفحه امروز: 16