شنبه 27 دی 1399   13:11:14

مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران:
ظرفیت شناورها در مسیر بوشهر و گناوه کاهش می‌یابد

1399/1/25 دوشنبه

مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران از اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی هوشمند در حوزه حمل‌ونقل دریایی خبر داد و گفت: ظرفیت شناورها در مسیر بوشهر و گناوه به خارک ۵۰ درصد کاهش می‌یابد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، عباس اسدروز روز گذشته (یکشنبه، ۲۴ فروردین‌ماه) در نشست مدیریت بحران کرونا اظهار کرد: از زمان شیوع ویروس کرونا در کشور به‌منظور پیشگیری از ابتلای کارکنان شرکت‌ها و ساکنان جزیره به ویروس کرونا، این شرکت با همکاری دیگر شرکت‌ها و سازمان‌های مستقر در جزیره اقدام‌هایی را در این منطقه عملیاتی انجام داد و تاکنون از شیوع این ویروس در جزیره خارک پیشگیری شده است.

وی افزود: یکی از مهم‌ترین اقدام‌ها، کنترل ورود و خروج افراد و ایجاد محدودیت تردد سفرهای هوایی و دریایی در مبادی جزیره بود که صبر و حوصله و همراهی مردم و  کارکنان در این زمینه جای قدردانی دارد.

مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران تصریح کرد: به‌منظور تسهیل در برگشت اهالی جزیره خارک و با توجه به شرایط نامساعد جوی، شرکت پایانه‌های نفتی ایران، دیروز (یکشنبه، ۲۴ فروردین‌ماه) یک پرواز فوق‌العاده در مسیر بوشهر به خارک برای اهالی بومی جزیره در نظر گرفت.  

اسدروز در ادامه ضمن قدردانی دوباره از اهالی جزیره خارک به سبب صبوری‌ها و همکاری‌هایی که در مدت شیوع این ویروس در سطح کشور با مدیریت ارشد شرایط اضطراری داشته‌اند، تصریح کرد: باتوجه به مهیا شدن شرایط بازگشت اهالی ساکن جزیره خارک و همچنین رعایت اصول طرح فاصله‌گذاری هوشمند در حوزه حمل‌ونقل دریایی با دستور ویژه‌ای که به مدیریت عملیات عمومی ابلاغ شد، ظرفیت شناورها در مسیر بوشهر و گناوه به خارک با همکاری دریابانی، اداره بندر و دریانوردی و بخشداری ویژه خارک با کاهش ۵۰ درصدی روبه‌روست و این شرکت در راستای حمایت از بخش خصوصی فعال در حوزه ترددهای دریایی، حمایت لازم را با نرخ مصوب قبل برای جبران هزینه‌های ناشی از این کاهش ظرفیت انجام خواهد داد.
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 512133
تعداد بازديد کنندگان سايت: 166151911 تعداد بازديد زيرپورتال: 516246 اين زيرپورتال امروز: 248 سایت در امروز: 17702 اين صفحه امروز: 244