دوشنبه 30 دي 1398   14:57:03

نماینده وزیر نفت:
اعتبار لازم برای مقابله با بحران شرکت‌های نفتی تامین شده است

1398/1/23 جمعه

نماینده وزیرنفت در نشست دوم ستاد پشتیبانی مدیریت شرایط اضطراری صنعت نفت که با حضور شش شرکت نفتی برگزار شد، گفت: اعتبار لازم برای مقابله با بحران شرکت‌های نفتی تامین شده است.


به نقل از شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب، کریم زبیدی، مدیر برنامه ریزی تلفیقی شرکت ملی نفت و نماینده وزیر نفت در ستاد پشتیبانی مدیریت شرایط اضطراری صنعت نفت ضمن تقدیر و تشکر از تلاش‌های بی وقفه کارکنان صنعت نفت بر تداوم امداد و خدمات رسانی به مردم تاکید کرد.

وی افزود: با توجه به اینکه این نشست برای  بررسی و هماهنگی رفع اضطراری نیازهای ضروری  شرکت‌ها جهت مقابله با سیلاب و آسیب‌های پس از آن برنامه ریزی شده است، از طرف وزیر نفت اعلام می کنم که با مسئولان استانی، نمایندگان مردم و دست اندرکاران مقابله با سیل نهایت همکاری صورت پذیرد.

زبیدی با تاکید بر ارائه خدمات امدادی و کمک رسانی به مردم، ایجاد درمانگاه‌های سیار و کمک به کنترل و حفظ بهداشت و سلامت در مناطق سیل زده را بسیار مهم برشمرد.

نماینده وزیرنفت با اشاره به تسریع در برآورد خسارات و هزینه‌های مترتب بر سیل در دو بخش مسئولیت اجتماعی و پایداری تولید، گفت: متناسب با هزینه‌ها و اولویت‌ها، اقدامات لازم برای تامین نقدینگی و اختصاص بودجه به عمل خواهد آمد.

عملکرد مطلوب شرکت‌های نفتی

فرخ علیخانی، سرپرست معاونت امور تولید مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران نیز در این نشست اظهار کرد: در بازدیدهای اخیر، عملکرد به موقع تمام شرکت‌های تابع شرکت ملی نفت در دو جبهه کمک به مردم و صیانت از تاسیسات فرایندی مطلوب بوده است.

وی افزود: ارائه خدمات درمانی با کیفیت از اهم مواردی است که باید در دستور کار قرار گیرد تا امدادرسانی و حفاظت از واحدهای شرکت در زمان بحران و ارائه خدمات مورد نیاز در دوره ی بعد از بحران محقق شود.

 وضعیت مناسب تولید نفت

احمد محمدی، مدیر عامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب با اشاره به اینکه تمام امکانات و ماشین آلات این شرکت برای مقابله با شرایط اضطراری اختصاص یافته است، گفت:  بیش از هزار نفر از کارکنان شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب در حال ارائه خدمات به مردم هستند.

 وی ادامه داد: شرایط فعلی وضعیت تولید مناسب است و توانستیم با برنامه‌ریزی وتلاش مجدانه تمام همکاران، از تاسیسات فرایندی محافظت کنیم.

در ادامه این نشست، مدیران شرکت‌های ملی حفاری، اروندان، متن، نفت مناطق مرکزی و اکتشاف به گزارش عملکرد، مهمترین چالش‌ها، اولویت‌ها  و نیازهای خود برای ارائه خدمات به مردم، صیانت از تاسیسات و تداوم عملیات پرداختند.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 370234
تعداد بازديد کنندگان سايت: 153575559 تعداد بازديد زيرپورتال: 373579 اين زيرپورتال امروز: 208 سایت در امروز: 21259 اين صفحه امروز: 204