شنبه 28 دي 1398   09:21:36


هماهنگی مناطق نفت‌خیز جنوب با دستگاه‌های اجرایی خوزستان برای مدیریت بحران

1398/1/22 پنجشنبه

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب گفت: در مدیریت بحران سیلاب‌های اخیر، هماهنگی تنگاتنگی با دستگاه‌های اجرایی استان خوزستان داریم.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، احمد محمدی در گفت‌وگوی تلفنی با برنامه شبانه بهار کارون -سیمای مرکز خوزستان- اظهار کرد: با تمهیداتی که پیش از آغاز بارندگی‌ها درنظر گرفته شد، خوشبختانه همه تاسیسات، تجهیزات و خطوط لوله در حفاظت کامل قرار دارند و در مواجهه با سیلاب آسیبی ندیدند.

وی تصریح کرد: شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب در این شرایط در دو جبهه راهبری تولید و حفاظت از تاسیسات و تجهیزات تولید و همچنین امدادرسانی به مردم و همکاری با سه قوه و نیروهای نظامی همه تلاش خود را به‌کار گرفته است.  

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب افزود: با تاکید وزارت نفت و شرکت ملی نفت ایران اولویت اصلی ما کمک به مردم و در درجه دوم پایداری تولید است که با آمادگی کامل همه مسئولان استان مشکل خاصی پیش نیامده است.  

محمدی با تشریح اقدام‌های شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب در اهواز گفت: ما خدمت به مردم را وظیفه خود می‌دانیم و اعتقاد داریم برای خدمت به مردم باید در صحنه حاضر بود و اقدام عملی انجام داد.

وی گفت: شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب به همراه شرکت ملی حفاری معین سه شهر اهواز باوی و کارون است که مناطق نفت‌خیز جنوب برای امدادرسانی در این مناطق به صورت حداکثری وارد عمل شد و حتی در جاهایی ریسک کردیم و ماشین‌آلاتی که در عملیات در حال فعالیت بودند را برای امداد رسانی به مردم اختصاص داده‌ایم.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 368844
تعداد بازديد کنندگان سايت: 153492326 تعداد بازديد زيرپورتال: 372184 اين زيرپورتال امروز: 149 سایت در امروز: 13684 اين صفحه امروز: 145