دوشنبه 30 دي 1398   14:55:43

برای نخستین‎بار در صنعت نفت
دوره بازآموزی ایمنی کار در ارتفاع در مناطق نفت‌خیزجنوب برگزار شد

1397/12/27 دوشنبه

مدیر تعمیر، تکمیل و خدمات فنی چاه‌های مناطق نفت‌خیز جنوب گفت: برای نخستین‌بار در صنعت نفت، دوره بازآموزی ایمنی کار در ارتفاع با حضور ۵۴ نفر از کارکنان این شرکت برگزار شد.


به نقل از پژوهشگاه صنعت نفت، یونس عباسی‌لرکی با بیان اینکه دوره‌های پیشین ایمنی کار در ارتفاع در شرایط شبیه‌سازی شده برگزار می‌شد، افزود: در این دوره بازآموزی سه روزه که با حضور مربیان ایراتا (موسسه اتحادیه تجاری - صنعتی دسترسی با طناب) برگزار شد، کارکنان با حضور واقعی در دکل تعمیراتی ۱۰۱ در منطقه برومی، با پیشرفته‌ترین فناوری‌های روزآمد دنیا آشنا شدند.

وی در ادامه جلوگیری از حوادث، امداد و نجات در شرایط بحرانی، انتقال تجربه و صرفه‌جویی در هزینه‌ها را از مهم‌ترین عوامل برگزاری دوره بازآموزی ایمنی کار در ارتفاع در این شرکت عنوان کرد و از معاونت آموزش مناطق نفت‌خیزجنوب و مرکز آموزش محمودآباد که به منظور برگزاری این دوره همکاری و مساعدت لازم را داشتند، قدردانی کرد.

مدیر تعمیر، تکمیل و خدمات فنی چاه‌های مناطق نفت‌خیزجنوب تصریح کرد: مطابق استانداردهای بین‌المللی افرادی که بر سر دکل‌های نفتی فعالیت می‌کنند، باید صلاحیت‌های لازم را دریافت کنند و این افراد سه سال قبل دوره‌های ایمنی کار در ارتفاع را فرا گرفتند و در دوره بازآموزی به صورت تئوری و عملی با پیشرفته ترین تجهیزات آشنا شدند.   

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 370224
تعداد بازديد کنندگان سايت: 153575499 تعداد بازديد زيرپورتال: 373569 اين زيرپورتال امروز: 198 سایت در امروز: 21199 اين صفحه امروز: 194