شنبه 21 فروردین 1400   16:00:45

جاری شدن سیل در استان بوشهر
وضع تاسیسات صنعت نفت در منطقه ویژه پارس ایمن است

1399/9/17 دوشنبه

با وجود وزش باد شدید و جاری شدن سیلاب در استان بوشهر، وضع تاسیسات صنعت نفت در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس ایمن گزارش شده است.


ابراهیم غریبی، رئیس ایمنی، بهداشت و محیط زیست سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس در گفت‌وگو با خبرنگار شانا عنوان کرد: سیلاب امروز، نواحی شمالی و مرکزی بوشهر را بیشتر درگیر کرده است و مناطق پارس۱ (پارس جنوبی)، پارس۲ (کنگان) و پارس۳ (تنگستان) در وضع ایمن و مطلوب قرار دارند.

وی با بیان اینکه نگرانی اولیه از بابت بروز مشکل در بعضی از مجتمع‌های پتروشیمی استان وجود داشت، ادامه داد: خوشبختانه پتروشیمی‌ها هم با مشکلی روبه‌رو نشدند و تنها وزش باد منجر به شکستگی شاخه‌های چند درخت‌ و مسدود شدن جزئی یک جاده شد که این مشکل هم به سرعت برطرف شد.

رییس اچ‌اس‌ئی با بیان اینکه به‌طور معمول در فصول پربارش سال، کمیته شرایط اضطراری منطقه ویژه به ریاست مدیرعامل سازمان منطقه ویژه نشست‌های مستمر برگزار می‌کند، گفت: در شرایط حاضر نیز بر اساس گزارش‌های هواشناسی مبنی بر جاری شدن سیلاب، منطقه در آمادگی کامل به سر می‌برد و تجهیزات و امکانات برای مقابله با تبعات احتمالی سیلاب آماده‌اند.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 539085
تعداد بازديد کنندگان سايت: 169391778 تعداد بازديد زيرپورتال: 543296 اين زيرپورتال امروز: 661 سایت در امروز: 34390 اين صفحه امروز: 657