شنبه 21 فروردین 1400   16:48:50


تمدید گواهینامه نظام مدیریت اچ‌اس‌یی در شرکت نفت و گاز پارس

1399/8/3 شنبه

رئیس بهداشت، ایمنی و محیط زیست و پدافند غیرعامل شرکت نفت و گاز پارس از تمدید گواهینامه نظام مدیریت بهداشت، ایمنی و محیط زیست (HSE-MS) در این شرکت خبر داد.


به گزارش روابط‌عمومی شرکت نفت و گاز پارس، علیرضا نجومی با بیان اینکه ماهیت مخاطرات ذاتی صنعت نفت ایجاب می‌کند که نظام مدیریت اچ‌اس‌یی به طور مداوم مورد ارزیابی قرار گیرد، گفت: در همین راستا «شرکت نفت و گاز پارس» موفق به تمدید گواهینامه نظام مدیریت بهداشت، ایمنی و محیط زیست (HSE-MS) در فرآیند ممیزی مراقبتی سالانه از سوی شرکت TUV Austria شد.

وی به محدودیت‌های برگزاری جلسات با توجه به شیوع جهانی ویروس کرونا اشاره کرد و افزود: بر اساس برنامه‌ریزی‌ها و هماهنگی‌های صورت‌پذیرفته، فرآیند ممیزی با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی و به صورت ویدئوکنفرانس با حضور کارشناسان HSE تهران و منطقه پارس جنوبی و ممیز شرکت TUV Austria در شهریورماه سال جاری انجام و مستندات درخواستی در اختیار ممیز قرار گرفت که با توجه به نبود هیچ‌گونه عدم انطباق، گواهینامه مذکور تمدید شد.

رئیس بهداشت، ایمنی و محیط زیست و پدافند غیرعامل شرکت نفت و گاز پارس مهم‌ترین عامل این موفقیت را حمایت مدیرعامل و مجموعه معاونت‌ها، مدیران ارشد و کلیه کارکنان شرکت از مجموعه HSE عنوان کرد و خواستار تداوم و ارتقاء همکاری‌ها با این اداره در راستای اهداف ترسیم‌شده در خط مشی بهداشت، ایمنی و محیط زیست شرکت شد.
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 539151
تعداد بازديد کنندگان سايت: 169393193 تعداد بازديد زيرپورتال: 543363 اين زيرپورتال امروز: 728 سایت در امروز: 35805 اين صفحه امروز: 723