شنبه 21 فروردین 1400   16:24:07


ثبت ركورد ۳۶۵ روز بدون حادثه در اداره نگهداری و تعمیرات مسجدسلیمان

1399/4/30 دوشنبه

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان از ثبت رکورد ۳۶۵ روز بدون حادثه جزیی و مهم در اداره نگهداری و تعمیرات این شرکت خبر داد و با اهدا لوح تقدیر از کارکنان این اداره قدر دانی کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، قباد ناصری با اعلام این خبر گفت: خوشبختانه طی ۴ سال گذشته با همکاری مجدانه همه کارکنان شرکت نفت و گاز مسجدسلیمان، ۱۲۱۱ روز را بدون حادثه مهم سپری کرده ایم که رکورد بسیار ارزشمندی محسوب می شود .

وی افزود: با پایش روزهای بدون حادثه مهم و جزیی کلیه واحدهای عملیاتی، فنی، خدماتی، حراست و  ادارات ستادی در سطح شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان، اداره نگهداری و تعمیرات با ثبت ۳۶۵ روز بدون حادثه جزیی و مشارکت در رکورد ۱۲۱۱ روز رکورد حوادث مهم، در صدر جدول پایش عملکرد ادارات قرار گرفت.

ناصری ضمن تقدیر از نقش آفرینی و تلاش مجدانه کارکنان اداره نگهداری و تعمیرات گفت: اگرچه این عدد در باور برخی شاید کم و ناچیز جلوه کند اما وقتی به گستره ی وسیع ۲۷ هزار کیلومتری و پراکندگی و قرار گرفتن واحدهای عملیاتی در این گستره وسیع جغرافیایی و فعالیت در شرایط سخت جوی و گرمای طاقت فرسا نگاهی بیندازیم در می یابیم که کسب این رکورد برای کارکنان مربوطه بسیار ارزشمند و غرور آمیز بوده و حاصل تلاش و ایثارگری یکایک کارکنان تلاشگر بخش های مختلف این شرکت است .
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 539118
تعداد بازديد کنندگان سايت: 169392580 تعداد بازديد زيرپورتال: 543330 اين زيرپورتال امروز: 695 سایت در امروز: 35192 اين صفحه امروز: 690