شنبه 21 فروردین 1400   16:29:43


پنجمین نشست شورای مرکزی «سلام» برگزار شد

1399/4/24 سه‌شنبه

پنجمین نشست شورای مرکزی سلامت، ایمنی و محیط زیست (سلام) یکشنبه ۲۲ تیرماه برگزار شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، در این نشست، گزارش ممیزی جامع ایمنی و آتش‌نشانی شرکت‌های تابع هلدینگ خلیج فارس، راهبردها و اقدام‌های اجرایی سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت درباره مواجهه با شیوع بیماری کووید-۱۹ با رویکرد کوتاه‌مدت و میان‌مدت، اقدام‌های پیشگیرانه و پیشنهادهای اداره کل بهداشت، ایمنی و محیط زیست (اچ‌اس‌یی) وزارت نفت در این زمینه، مشکلات موجود و همچنین گزارش ارزیابی وضع ایمنی و شرکت‌های تولیدی فراساحل مطرح، بحث و بررسی شد.

محسن پاک‌نژاد، معاون نظارت بر منابع هیدروکربوری وزیر نفت در این نشست پس از استماع گزارش‌ها ضمن قدردانی از خدمات و تلاش ایثارگرانه پزشکان، پرستاران کادر درمانی سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت و نیروهای عملیاتی در گستره صنعت نفت که در این شرایط ویژه برای حفظ و پایداری چرخه تولید و توزیع همت کردند، بر ضرورت رفع مشکلات و ارائه هر چه بهتر خدمات به همکاران و خانواده‌هایشان تأکید کرد.

شورای مرکزی سلام به‌عنوان بالاترین مرجع سیاستگذاری کلان اچ‌اس‌یی صنعت نفت، عهده‌دار تنظیم سیاست‌ها، پیشنهاد مقررات و آیین‌نامه‌ها و ایجاد هماهنگی لازم در امور سلامت، ایمنی و محیط زیست در سطح صنعت نفت است.

 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 539125
تعداد بازديد کنندگان سايت: 169392709 تعداد بازديد زيرپورتال: 543337 اين زيرپورتال امروز: 702 سایت در امروز: 35321 اين صفحه امروز: 697