دوشنبه 30 دي 1398   15:22:47


ثبت رکورد کار بدون حادثه در طرح توسعه میدان مشترک آذر

1398/3/7 سه‌شنبه

رئیس HSE شرکت مهندسی و توسعه نفت از کسب رکورد ۴۷ میلیون نفر ساعت کار بدون حادثه منجر به فوت در طرح توسعه میدان مشترک آذر خبر داد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، کورش رضازاده با اعلام ثبت ۴۷ میلیون نفر ساعت کارکرد بدون حادثه منجر به فوت در طرح توسعه میدان نفتی آذر در طی ۹سال اخیر، گفت: استقرار، توسعه و فرهنگ‌سازی نظام مدیریت HSE در توسعه میادین نفتی امری ضروری و اجتناب ناپذیر است که دست اندرکاران طرح توسعه میدان نفتی آذر با رعایت این اصول توانستند به یک رکورد کم‌سابقه در سطح صنعت نفت و گاز کشور دست یابند.

وی، حفظ ایمنی، بهداشت و محیط زیست نیروی انسانی و همچنین صیانت از تجهیزات و دارایی‌های موجود در میدان های نفتی جنوب و غرب کشور را از اهداف مهم  شرکت متن برشمرد و گفت: رعایت الزام های HSE برای همه پیمانکاران اجرایی و عملیاتی و کارکنان امری ضروری است و همه باید نسبت به رعایت آن اهتمام ‌ورزند.

رئیس اچ اس این شرکت متن گفت: طرح توسعه میدان نفتی آذر توانست با تجزیه و تحلیل و کنترل هر چه دقیق‌تر حوادث بخیرگذشته جزئی وهمچنین رعایت دقیق الزامات و استانداردهای ایمنی؛ ۴۷ میلیون نفرساعت کار بدون حادثه فوتی را از سال ۸۹ تاکنون به ثبت برساند که این خود نشان می‌دهد تا چه حد کارکنان و پیمانکاران طرح، الزامات HSE را مورد توجه قرار داده‌اند.

رضا زاده به تأثیر برگزاری دوره‌های مختلف آموزشی کارآمد در طی ۹ سال گذشته اشاره کرد و گفت: رعایت شایسته اصول و الزامات ایمنی و دقت و مسئولیت پذیری کارکنان طرح از مهمترین عوامل در ثبت این حدنصاب است و دست‌یابی به این مقوله مهم و ارزشمند جز از طریق استقرار کارآمد نظام مدیریت HSE و تمرکز بر روی موضوعات این نظام میسر نیست.

وی التزام همگانی به قواعد و مقررات HSE را مورد تأکید قرار داد و یادآور شد: طرح توسعه میدان نفتی آذر شرایط لازم برای بهبود مستمر، بهره‌وری و تعالی  شرکت مهندسی و توسعه نفت را فراهم آورده است.
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 370256
تعداد بازديد کنندگان سايت: 153576522 تعداد بازديد زيرپورتال: 373601 اين زيرپورتال امروز: 230 سایت در امروز: 22222 اين صفحه امروز: 226