جمعه 8 اسفند 1399   09:49:26
دوشنبه 2 اسفند 1395 نشریه Beacon  چیست؟

این نشریه توسط مرکز ایمنی فرایند شیمیایی (CCPS) که بخشی از انجمن مهندسین شیمی امریکا ( Aiche)است ، پشتیبانی ، تهیه و منتشر می شود . این نشریه منبعی است که قصد دارد پیامهایی در خصوص ایمنی فرایند را به اپراتورهای تاسیسات عملیاتی و سایر کارکنان شرکتها برساند. نشریه بصورت ماهانه و در یک صفحه مسایل مختلف ایمنی فرایند را در بر می گیرد. هر شماره یک حادثه واقعی را ارائه و دروس فرا گرفته از آن و ابزارهای کاربردی جهت پیشگیری از وقوع حوادث مشابه در محل کار را شرح می دهد. تخمین زده می شود در یک میلیون نسخه منتشر و به عنوان یکی از نشریات مرکز ایمنی فرایند شیمیایی ، بیشترین خواننده را داراست.

عضویت در نشریه

عضویت در نشریه سریع و آسان است. پس از عضویت ، نشریه بصورت ماهانه و رایگان از طریق ایمیل برای شما ارسال می شود. در طی فرایند عضویت شما می توانید تعیین کنید که نشریه با چه زبانی برایتان ارسال شود. جهت رساندن پیام ایمنی فرایند در خصوص هر رویداد به طیف وسیعی از مخاطبین بصورت ماهانه ، همکاران خود را تشویق به عضویت در سایت نمایید. برای عضویت روی لینک کلیک نمایید. در صفحه وارد شده اطلاعات خواسته شده را وارد و زبان مورد نظر که نشریه به آن زبان برایتان ارسال خواهد شد را انتخاب نمایید. سه مورد انتهای صفحه را تیک زده و در انتها کلید submit را کلیک نمایید.
برای عضویت کلیک کنید

چطور از نشریه استفاده نماییم ؟

هدف نشریه فراهم آوردن پیامهای منظم برای کارکنان عملیاتی است. این پیامها بصورت ماهیانه ارسال می شود با به اشتراک گذاری این پیامها بر پایه حوادث واقعی از شرکتها ، محتوای غنی تری برای کارکنان عملیاتی فراهم می شود. فرمت نشریه به صورت بروشور یک صفحه ای با عنوانی چشم نواز ، تصویر یا گرافیک که حادثه را به تصویر می کشد ، اثر و چگونگی اصلاح خطاها و درسهای فراگرفته شده که بصورت متنی شرح داده شده، می باشد.

چطور برای نشریه مطلب ارسال کنیم؟

برای اینکه یک ابزار ایمنی فرایند، کارا نگه داشته شود، نیازمند مطالب جدید هستیم. ما به حوادث رخ داده در صنعت شما و درسهای ایمنی فرایندی آن نیازمندیم. لطفا حوادث فردی که ارتباطی با ایمنی فرایند ندارد را ارسال ننمایید. نگران فرمت ارسال مطالب نباشید. تمام چیزهایی که ما نیاز داریم یک تصویر (در صورت امکان ) که حادثه را به تصویر بکشد و دو تا سه پاراگراف شرح مختصر آنچه رخ داده ، چرا رخ داد ، چطور اصلاح شد و چه درسهایی از آن فرا گرفته شد، می باشد. هر گونه ارجاع به نام شرکت شما از پیام حذف می شود . فایل تهیه شده را به آدرس
ccps_beacon@aiche.org ارسال نمایید. کارکنان مرکز ایمنی فرایند شیمیایی ، قالب بندی و ویرایش نهایی را انجام می دهند. اگر شما بخواهید میتوانید نسخه پیشنویس نشریه را دریافت و از درستی آن قبل از انتشار به کاربران ، اطمینان حاصل نمایید.

زبانهای در دسترس :

نشریه به 31 زبان زنده توسط افراد داوطلب که فرصت و استعداد حمایت از نشریه را دارند ترجمه و منتشر می شود .فوریه 2017

مارس 2017
 
امتیاز دهی
 
 

تعداد بازديد اين صفحه: 524800
تعداد بازديد کنندگان سايت: 167498278 تعداد بازديد زيرپورتال: 528951 اين زيرپورتال امروز: 81 سایت در امروز: 15304 اين صفحه امروز: 76