جمعه 12 خرداد 1402   22:36:02
دوشنبه 21 تیر 1395
شانزدهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست

نمایشگاه محیط زیست بزرگترین رویداد در عرصه تولید و عرضه محصولات و خدمات مرتبط با محیط زیست کشور است که همه ساله با حضور گسترده و چشمگیر دست اندرکاران این حوزه و مخاطبان آنها در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد. در این نمایشگاه آخرین دستاوردهای این صنعت به علاقمندان عرضه می گردد و فرصتی بی بدیل برای تبادل نظر و مذاکره در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد. دستاوردهای این تعاملات، نقطه آغاز بسیاری از همکاری های تجاری فیمابین دست اندرکاران حوزه محیط زیست است که نقش معنی داری در تحرک بخشیدن به این حوزه ی صنعت و تولیدکنندگان و بازرگانان شاغل در آن ایفاء می نماید. در دوره آتی نمایشگاه محیط زیست که در 6 تا 9 اسفند ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار خواهد گردید، فرصتی تکرار نشدنی را در اختیار فعالان این حوزه در داخل و خارج کشور قرار دهد تا با یافتن مخاطبان بالقوه خود، سطح تعامل بین المللی خویش را بطور چشمگیری ارتقاء بخشند .

شعار امسال نمایشگاه : اقتصاد سبز ، اقتصاد مقاومتی
در این راستا و بمنظور ارائه دستاوردهای زیست محیطی در سطح شرکت ملی نفت ایران غرفه ای با متراژ 178 متر مربع در سال 44 B خلیج فارس تدارک دیده شده است .

دراین خصوص مدیریت HSE شرکت ملی نفت مجموعه ای را درخصوص اقدامات و دستاوردهای حاصله زیست محیطی در شرکتهای فرعی شرکت ملی نفت تهیه و بصورت پوستر و استند دراختیار بازدید کنندگان قرار خواهد داد.

همچنین این مدیریت دوره های آموزشی تحت عناوین ذیل را برنامه ریزی نموده است که حین برگزاری نمایشگاه جهت علاقه مندان برگزار خواهند شد :

• مدیریت پسماند
• معرفی استاندارد 14001
• نفت از اکتشاف تا تولید

پوستر شانزدهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست


 
امتیاز دهی
 
 

تعداد بازديد اين صفحه: 788198
تعداد بازديد کنندگان سايت: 191284824 تعداد بازديد زيرپورتال: 795771 اين زيرپورتال امروز: 177 سایت در امروز: 12452 تعداد حاضران آنلاین: 170