چهارشنبه 20 فروردين 1399   23:34:56

یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهار یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال
مدیر HSE و پدافند غیر عامل شرکت ملی نفت ایران، با صدور پیامی فرا رسیدن نوروز باستانی 1399 و سالروز غرور آفرین ملی شدن صنعت نفت ایران را تبریک گفت.

1398/12/28 چهارشنبه

نوروز باستانی ترنمی از عشق و زیبایی،تجلی‌گر حال و احوالی نو ،و بیدار کننده دل های خداجوست.خداوند متعال را شاکریم که دیگر بار توفیق حلاوت حلول سالی دیگر را بر ایرانیان ارزانی داشت تا با تدبیر و تعقل بر آنچه که گذراندیم، در سایه کرامتش دل به تلاشی افزون برای عزت، سربلندی و کامیابی ببندیم.


فرا رسیدن سال نو اگرچه پایانی است بر یک سال تلاش صادقانه شما ، اما سرآغازی است بر یک سال کوشش و خدمتی دیگر. سالی که باید همراه با امید به فردایی بهتر بر تلاش خویش بیافزاییم.

در سال گذشته به یاری خداوند متعال و همت همکاران صدیق، زحمتکش و گرانقدر شرکت ملی نفت در سراسر ایران اسلامی، شاهد دستاوردهای قابل توجهی در حوزه ایمنی، بهداشت ، محیط زیست و پدافند غیر عامل بودیم که این  تنها یک برگ از این افتخارات است و بی تردید این مهم بدون تلاش بی وقفه و همت مضاعف شما همکاران عزیز محقق نمی گردید.

در سال ۱۳۹9 نیز برآنیم تا با بهره گیری از نیروی انسانی کارآمد و با تجربه، استفاده از کلیه منابع و امکانات موجود ، به گونه ای عمل کنیم که سطح رضایتمندی در راستای اهداف و برنامه های از پیش تعیین شده در حوزه ایمنی، بهداشت ، محیط زیست و پدافند غیر عامل این صنعت عظیم ارتقا یابد و به یاری خداوند این مسیر تعالی با سرعتی بیش از پیش طی شود. 

به مصداق جمله «ایام می‌آیند تا از شما مبارک گردند» امیدوارم که شکوفایی بهار طبیعت، شما را به شکفتن بهار جان هاتان رهنمون شده و بهارانی همیشگی را در دل و جان شما ریشه دواند.

اینجانب ضمن تحسین و تقدیر از تلاش‌های یکایک شما همکاران عزیز در سالی که گذشت، فرارسیدن نوروز باستانی  که با عید مبعث، آغاز راه رستگاری و طلوع تابنده هدایت مزین گردیده و همچنین  ۲۹ اسفندماه سالروز غرور آفرین ملی شدن صنعت نفت را به کلیه همکاران محترم و خانواده معززشان صمیمانه شادباش می گویم. 

امید که سال پیش رو، سال عزت و سربلندی ایران اسلامی و صلح پایدار برای جهانیان باشد.

 مانی عبداله زاده راد
مدیر ایمنی، بهداشت، محیط زیست و پدافند غیر عامل شرکت ملی نفت ایران

                                                 

                                                                                                                  برای مشاهده پیام تبریک اینجا کلیک کنید                                                                                                                                                                                                       

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 402363
تعداد بازديد کنندگان سايت: 156448447 تعداد بازديد زيرپورتال: 405978 اين زيرپورتال امروز: 318 سایت در امروز: 32400 اين صفحه امروز: 313