سه‌شنبه 17 تير 1399   23:18:22


بیست و دومین نشست کمیته ایمنی و آتش‌نشانی شرکت ملی نفت برگزار شد

1398/10/22 يكشنبه

بیست و دومین نشست کمیته تخصصی ایمنی و آتش‌نشانی شرکت ملی نفت ایران شنبه، ۲۱ دی ۱۳۹۸ به میزبانی شرکت نفت و گاز پارس برگزار شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی NIOC، این نشست که با حضور مدیر ایمنی، بهداشت و محیط زیست شرکت ملی نفت ایران، رئیس HSE شرکت نفت و گاز پارس و نمایندگانی از شرکت‌های تابعه شرکت ملی نفت ایران برگزار شد، موضوعاتی چون ارتقا و بهبود وضعیت تجهیزات و سیستم‌های ایمنی و آتش‌نشانی در تأسیسات و ساختمان‌ها، ارتقای سطح کنترل عملیات، پیشگیری، کاهش و مدیریت حوادث، مدیریت ریسک و مدیریت HSE پیمانکاران مورد بررسی قرار گرفت.

مدیر HSE شرکت ملی نفت ایران در این نشست از کاهش ۲۵ تا ۳۰ درصدی روند حوادث صنعت نفت و گاز خبر داد و گفت: از دو سال گذشته تا کنون استانداردسازی ایستگاه‌ها و ماشین‌آلات آتش‌نشانی در دستور کار شرکت ملی نفت ایران قرار گرفته است.

مانی عبداله‌زاده راد گفت: اگرچه شرکت ملی نفت ایران در سال‌های اخیر با محدودیت‌هایی در منابع مالی مواجه بوده است، اما با حمایت مدیرعامل شرکت، مباحث HSE به خصوص در بخش ایمنی و آتش‌نشانی با نگاه ویژه‌ای دنبال شده و مورد بررسی قرار گرفته است.

وی بر ضرورت تعامل و ارتباط دوسویه میان شرکت‌های تابعه و شرکت ملی نفت ایران تأکید و خاطرنشان کرد: درس‌آموزی واقعی از حوادث گذشته، ابزاری کارآمد و بسیار مهم در راستای رفع نواقص موجود است. 

لازم به ذکر است در این نشست نمایندگانی از شرکت‌های مهندسی و توسعه نفت، پایانه‌های نفتی ایران، مناطق نفتخیز جنوب (گچساران)، شرکت نفت و گاز اروندان، پتروپارس، نفت فلات قاره، نفت مناطق مرکزی و ملی حفاری حضور داشتند.
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 432626
تعداد بازديد کنندگان سايت: 159225242 تعداد بازديد زيرپورتال: 436389 اين زيرپورتال امروز: 555 سایت در امروز: 30422 اين صفحه امروز: 546