چهارشنبه 20 فروردين 1399   22:10:49


استفاده حداکثری از ظرفیت‌های موجود در مناطق عملیاتی نفت فلات قاره برای مقابله با کرونا

1399/1/6 چهارشنبه

در نشست كمیته راهبردى سلامت شرکت نفت فلات قاره ایران که به صورت ویدئو كنفرانس با حضور مسئولان ۶ منطقه عملیاتى برگزار شد، آخرین شرایط و اقدامات مناطق و ستاد پیشگیرى و مقابله با ویروس كرونا مورد بررسى قرار گرفت و بر استفاده حداکثری از ظرفیت‌های موجود تاکید شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و اتخاذ راهکارهای مناسب در این زمینه، جلسه كمیته راهبردى سلامت شركت نفت فلات قاره ایران سه‌شنبه، ٥ فروردین با حضور مدیرعامل این شرکت و مدیران مرتبط برگزار شد.

مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران در این جلسه ضمن تاکید بر اتخاذ وحدت رویه برای مقابله با شیوع ویروس کرونا در شرکت، از همه مدیران و همکاران خواست از همه ظرفیت‌های موجود برای این منظور استفاده شود.

علیرضا سلمان زاده همچنین پیروی از تصمیمات ستاد مبارزه با کرونا و رعایت همه دستورالعمل‌های بهداشتی برای دستیابی به نتیجه مناسب را خواستار شد.

به گفته وی، حفظ سلامتی همکاران و خانواده‌ها، مهمترین اولویت مدیران شرکت است و برای رسیدن به این هدف همه باید همکاری کنند.

در این جلسه مدیران و روسای ستادی مرتبط نیز گزارشی از آخرین اقدامات انجام شده برای مبارزه با ویروس کرونا ارائه دادند.

روسا و ‌مسئولان مناطق عملیاتی نیز که به صورت ویدئو کنفرانس در این جلسه حضور داشتند به بیان فعالیت‌ها و اقدامات انجام شده در این مناطق از جمله توزیع اقلام بهداشتی، ضدعفونی‌ کردن اتاق‌ها و مکان‌های عمومی و … پرداختند.

گفتنی است، از ابتدای شیوع ویروس کرونا در کشور، ستاد پیشگیرى و مقابله با این ویروس در شرکت نفت فلات قاره ایران تشکیل شده و با تشکیل جلسات منظم، اقدامات فوری و اثربخشی برای مقابله با این بیماری انجام شده است.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 402269
تعداد بازديد کنندگان سايت: 156446174 تعداد بازديد زيرپورتال: 405883 اين زيرپورتال امروز: 223 سایت در امروز: 30127 اين صفحه امروز: 219