چهارشنبه 20 فروردين 1399   23:31:12
دوره پیشگیری و مدیریت حوادث مخازن اتمسفریک در جزیره خارگ برگزار شد به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت پایانه های نفتی ایران، دوره آموزشی پیشگیری و مدیریت حوادث اتمسفریک با هدف ارتقاء دانش و آگاهی شرکت های مستقر در جزیره خارگ در جهت افزایش سطح آمادگی و واکنش در شرایط اضطراری در مواجهه با حریق مخازن به عنوان یکی از معتبر ترین سناریوهای احتمالی شرایط اضطراری در منطقه عملیاتی خارگ با برنامه ریزی صورت گرفته توسط ادارات HSE و آموزش به میزبانی پایانه نفتی خارگ برگزار شد.

رییس پایانه نفتی خارگ اظهار داشت: هدف از برنامه ریزی و اجرای این دوره آموزشی را علاوه بر ارتقاء دانش و آگاهی کارشناسان این حوزه ، ایجاد یک سطح آموزشی مشترک و یکسان در کلیه شرکت های مستقر در جزیره خارگ دانست .

سیدمحمدجواد موسوی تصریح کرد : با توجه به حوادث مخازن ذخیره سازی طی سال های اخیر در صنعت نفت به دلیل تغییر شرایط اقلیمی و تشدید چگالی صاعقه در مناطق عملیاتی صنعت نفت ، این دوره آموزشی به عنوان یک ضرورت آموزشی مطرح شد.

 وی افزود: در راستای توجه به تاکیدات عباس اسدروز ؛مدیرعامل شرکت پایانه نفتی ایران و مدیر ارشد شرایط اضطراری منطقه عملیاتی خارگ مبنی بر اهمیت نقش برنامه ریزی و هدایت دوره های آموزشی در پاسخگویی موثر و مطلوب در مواجهه با شرایط اضطراری در سطح منطقه و حفظ آمادگی لازم برای واکنش اثربخش به شرایط اضطرار  و اجتناب از هرگونه وقفه عملیاتی؛ این دوره آموزشی با همکاری اداره آموزش پایانه های نفتی ایران برای اولین بار در سطح منطقه خارگ برگزار شد.

موسوی گفت: در این دوره آموزشی کارشناسان HSE  و مدیریت عملیات شرکت پایانه های نفتی ایران ، شرکت نفت فلات قاره ، مجتمع پتروشمی و شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی حضور داشتند.

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 402358
تعداد بازديد کنندگان سايت: 156448386 تعداد بازديد زيرپورتال: 405973 اين زيرپورتال امروز: 313 سایت در امروز: 32339 اين صفحه امروز: 308