پنجشنبه 15 خرداد 1399   06:01:31

عضو هیأت علمی انستیتو پاستور ایران:
مدل شرکت ملی نفت برای مقابله با کرونا قابلیت اجرایی شدن در سطح کشور را دارد

1399/2/11 پنجشنبه

عضو هیات علمی انستیتو پاستور ایران و عضو کمیته کشوری اپیدمیولوژی کووید-۱۹ گفت: مزیت مدل طراحی شده توسط شرکت ملی نفت ایران برای مقابله با کووید-۱۹، حالت شماتیک و قابل رویت بودن آن است که در صورت به اشتراک گذاشتن آن با سایر سازمان ها و انعکاس نقطه نظرات ایشان در راستای ارتقا سطح کیفی این مدل، می توان از آن به عنوان یک مدل موفق در سطح کشور یاد کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، دکتر احسان مصطفوی صبح امروز (۱۰ اردیبهشت) در جریان برگزاری نشست تشریح و بررسی مدل نرم افزاری مقابله با کووید-۱۹ و تاثیر آن بر پایداری عملیات و تولید شرکت ملی نفت ایران، ضمن بیان این مطلب، عنوان کرد: مدلی که از سوی کمیته شرایط اضطراری شرکت ملی نفت ایران طراحی شده است، تمامی وجوه لازم از پیشگیری گرفته تا درمان، را دربر می گیرد و خوشبختانه از شمول قابل قبولی برخوردار است.

وی عملکرد شرکت ملی نفت ایران را در مقابله با کووید-۱۹ مناسب ارزیابی کرد و افزود: لازم است به طور خاص، امکاناتی فراهم شود که بتوان در راستای آن ظرفیت تست کووید-۱۹ را در سطح شرکت افزایش داد. 

مصطفوی در تشریح آخرین وضعیت مقابله با کرون در سطح کشور، با "نو پدید" خواندن این بیماری در جهان، عنوان کرد: بر اساس مدل سازی هایی که انجام شده است، پیش بینی می شود در بازه زمانی یک الی یک و نیم ماه، شیوع این ویروس روند نزولی خود را ادامه دهد و بتوان تا اواخر بهار به شرایط کنترل بیماری رسید.   
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 418925
تعداد بازديد کنندگان سايت: 158063490 تعداد بازديد زيرپورتال: 422615 اين زيرپورتال امروز: 83 سایت در امروز: 7077 اين صفحه امروز: 77