دوشنبه 23 تير 1399   11:32:42


آخرین اقدامات مقابله با کرونا در مناطق نفت‌خیز جنوب، ملی حفاری و اروندان بررسی شد

1399/4/3 سه‌شنبه

بیست و چهارمین جلسه کمیته مدیریت شرایط اضطراری سطح سه شرکت ملی نفت ایران با هدف بررسی آخرین وضعیت کرونا در سه شرکت نفتی برگزار شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی NIOC، در بیست و چهارمین جلسه کمیته بحران سطح سه شرکت ملی نفت که عصر دوشنبه، دوم تیرماه با حضور فرخ علیخانی، معاون امور تولید شرکت ملی نفت ایران، حبیب الله سمیع، مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت، مانی عبدالله زاده، مدیر HSE شرکت ملی نفت، مجید بوجارزاده، رئیس روابط عمومی شرکت ملی  نفت، محمدرضا امیری فرد، معاون پشتیبانی مدیریت منابع انسانی و علیرضا انصاری فرد، رئیس پدافند غیرعامل مدیریت HSE برگزار شد، از طریق ویدئوکنفرانس آخرین اقدامات مقابله با کرونا در شرکت‌های ملی مناطق نفت خیز جنوب، ملی حفاری و اروندان بررسی شد.

در این نشست با بررسی آخرین دستورالعمل ها و دستورات وزیر نفت برای مقابله با شیوع کرونا،  نظارت بر اجرای دستورالمعل ها مورد تاکید قرار گرفت.
استفاده همه بخش‌های عملیاتی از ماسک و ضرورت استمرار تامین اقلام بهداشتی مانند ماسک، دستکش و... برای مناطق عملیاتی به ویژه در استان خوزستان از دیگر مباحث مورد تاکید در این نشست بود.
همچنین در این نشست اعلام شد در آینده نزدیک واحد PCR در بیمارستان نفت تهران و پس از آن در اهواز و بوشهر راه اندازی می شود که به زودی جزییات آن اطلاع رسانی خواهد شد.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 434453
تعداد بازديد کنندگان سايت: 159456249 تعداد بازديد زيرپورتال: 438224 اين زيرپورتال امروز: 164 سایت در امروز: 20939 اين صفحه امروز: 160