دوشنبه 29 شهریور 1400   10:15:48

بازگشت همه به سوی خداست
پیام تسلیت مدیر HSE و پدافندغیرعامل شرکت ملی نفت ایران در پی وقوع حادثه آتش سوزی تنگ هایقر

1400/5/15 جمعه

شهادت مدافعان محیط زیست که با ایثار و فداکاری برای حفاظت از محیط زیست، منابع طبیعی و مهار آتش سوزی در تنگ هایقر شهرستان فیروزآباد در استان فارس جان خود را فدا کردند بسیار غم‌انگیز و خسارت‌بار است.


شهادت مدافعان محیط زیست که با ایثار و فداکاری برای حفاظت از محیط زیست، منابع طبیعی و مهار آتش سوزی در "تنگ هایقر" شهرستان فیروزآباد در استان فارس جان خود را فدا کردند بسیار غم‌انگیز و خسارت‌بار است.
اینجانب به نمایندگی از همکاران بهداشت، ایمنی و محیط زیست شرکت ملی نفت ایران، این مصیبت بزرگ را به خانواده ارجمند بهزادی، به ویژه همکاران گرامی  بهزادی در سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس، عمیقا تسلیت عرض نموده و رحمت واسعه را برای روح آن شهدای عزیز و صبر، اجر و سلامتی برای بازماندگان از درگاه حضرت حق مسالت می‌نمایم.
امید است با حمایت سازمان‌های مسئول، این آخرین داغ بر خانواده مدافعان محیط زیست ایران به دلیل کمبود تجهیزات و منابع برای مهار آتش سوزی منابع طبیعی و جنگل‌ها باشد‌.

مانی عبداله زاده راد
مدیر HSE و پدافندغیرعامل شرکت ملی نفت ایران
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 596989
تعداد بازديد کنندگان سايت: 176438389 تعداد بازديد زيرپورتال: 601749 اين زيرپورتال امروز: 192 سایت در امروز: 15726 اين صفحه امروز: 184