شنبه 22 مرداد 1401   02:26:42

مدیريت HSE، پدافندغيرعامل و مديريت بحران شرکت ملی نفت :
بيست و چهارمين كميته تخصصي بهداشت شركت ملي نفت ايران

1401/4/15 چهارشنبه

بيست و چهارمين كميته تخصصي بهداشت شركت ملي نفت ايران، روز یکشنبه مورخ`1401/04/12 به ریاست سرپرست بهداشت کار/ صنعتی مدیریت HSE، پدافند غيرعامل و مديريت بحران شرکت ملی نفت ایران و رؤسا و مسئولین بهداشت صنعتی شرکت¬های فرعی و تابعه و مدیران HSE شرکت¬های پتروپارس و پتروایران در تهران برگزار گردید.


به گزارش خبرنگار HSE.NIOC، در اين جلسه سرپرست بهداشت كار/ صنعتي ضمن ابراز قدرداني از تلاش‌ها و زحمات بي‌شائبه مسئولين بهداشت در شركت‌هاي فرعي و تابعه شركت ملي نفت ايران به منظور انجام اقدامات پيشگيرانه و مقابله‌اي در مواجهه با پاندمي كوويد 19، به ارائه گزارشي از آخرين اقدامات و مصوبات در حوزه سلامت كاركنان پرداختند.
در ادامه مسئولين بهداشت صنعتي هر يك از شركت‌ها مطابق با دستور جلسه گزارشي از آخرين وضعيت اجراي پروژه‌هاي اندازه‌گيري و ارزيابي عوامل زيان‌آور محيط كار و اقدامات اصلاحي و كنترلي منتج شده از آن، آخرين اقدامات صورت گرفته در زمينه بازگشايي ايمن اماكن ورزشي، رستوران‌ها و مراكز آموزشي با توجه به افول همه‌گيري بيماري كرونا، چگونگي انجام فعاليت‌هاي حوزه بهداشت محيط و بهداشت و ايمني مواد غذايي و ... را در شركت متبوع خود ارائه كردند.
در ادامه، كشاورز  ضمن پاسخگويي به برخي پرسش‌هاي طرح شده، بر اهميت توجه و استمرار رعايت الزامات بهداشتي به منظور پيشگيري از افزايش مجدد ابتلا به بيماري كرونا، بيماري وبا و بيماري آبله ميموني، تشكيل كميته‌هاي سلامت در تمامي شركت‌هاي فرعي همسو با مصوبات كميته سلامت ستاد مركزي شركت ملي نفت ايران و ضرورت تكميل دقيق داده‌ها در بخش‌هاي مختلف سامانه مديريت عملكرد بهداشت تأكيد نمود.
 // پايان خبر
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 726641
تعداد بازديد کنندگان سايت: 190354494 تعداد بازديد زيرپورتال: 733382 اين زيرپورتال امروز: 33 سایت در امروز: 824 تعداد حاضران آنلاین: 27