پنجشنبه 9 تیر 1401   20:10:08


آخرین وضعیت طرح توسعه میدان نفتی خشت بررسی شد

1401/3/1 یکشنبه

مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران و هیأت همراه از میدان نفتی خشت و روند پیشرفت این پروژه بازدید کردند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، مهدی حیدری، مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران و هیأت همراه از میدان نفتی خشت و روند پیشرفت این پروژه بازدید کردند.

در این بازدید مدیر HSE شرکت ملی نفت ایران، مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی، جمعی از مدیران ستادی نفت مرکزی و مدیران و روسای نفت و گاز زاگرس جنوبی و همچنین نماینده استاندار، فرماندار ویژه و امام جمعه شهرستان کازرون و نیز مقامات ‌و مسئولان منطقه خشت و کنار تخته مدیرعامل نفت مرکزی را همراهی کردند.

میدان نفتی خشت یکی از میدان‌های نفتی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در گستره فعالیت شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی است که در ۱۸۰ کیلومتری شهر شیراز و در حوزه جغرافیایی شهرستان کازرون قرار دارد.

* دیدارمدیرعامل نفت مناطق مرکزی ایران با مسئولین استان فارس و بوشهر

مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران همچنین در راستای اجرای طرح و پروژه‌های این شرکت در استان‌های جنوبی فارس و بوشهر و تعامل هرچه بیشتر با مسئولین ذیربط این استان‌ها طی بازدید از حوزه فعالیت خود با نماینده ولی فقیه و امام جمعه شیراز دیدار و گفتگو کرد.

وی، در ادامه این جلسات، طی نشستی  با استاندار فارس و مدیرکل برق منطقه‌ای فارس بر تعامل سازنده جهت تسریع در روند اجرای طرح و پروژه‌های صنعت نفت در این استان‌‌ها تاکید کرد. 

براساس این گزارش، مدیر ایمنی، بهداشت، محیط زیست شرکت ملی نفت ایران، مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی و مدیران و روسای ستادی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران، امام جمعه و فرماندار کازرون، مسئولین محلی خشت و کنار تخته در این بازدید مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران را همراهی کردند. شایان ذکر است، این بازدید طی دو روز به‌منظور بررسی طرح‌ها و پروژه‌های درحال اجرای شرکت نفت مناطق مرکزی ایران و دیدار با مسئولین استان فارس برنامه‌ریزی شده بود.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 710331
تعداد بازديد کنندگان سايت: 190027417 تعداد بازديد زيرپورتال: 716827 اين زيرپورتال امروز: 287 سایت در امروز: 5991 تعداد حاضران آنلاین: 278