جمعه 12 خرداد 1402   22:20:47


راه‌اندازی مهمانسرای ۶۴ تخته خوابه منطقه عملیاتی آغار و دالان

1401/10/3 شنبه

مهمانسرای ۶۴ تخته خوابه منطقه عملیاتی آغار و دالان با هدف ایجاد رضایتمندی و ارتقای خدمات رفاهی کارکنان و خانواده‌های آنها پس از بهسازی و نوسازی مجدد، راه‌اندازی شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران، رئیس منطقه عملیاتی آغار و دالان، گفت: عملیات اجرایی بهسازی و بازسازی این مهمانسرای ۳۴ اتاقه طی مدت زمان یک سال با انجام ۱۸ هزار ۶۲۹ نفر ساعت کار، انجام شد.
مهندس کمال بلندپرواز جهرمی، با اشاره به اینکه اجرای این پروژه به طول کامل توسط کارکنان این منطقه عملیاتی و با ۵۵ درصد صرفه‌جویی، انجام شده است، افزود:  بودجه اجرایی این پروژه در مجموع و پس از صرفه‌جویی های اعمال شده معادل، ۴۰ میلیارد ریال جهت تامین مصالح و اجرا بوده است.
بلندپرواز جهرمی، با اشاره به اینکه بهسازی و نوسازی اماکن اداری، مسکونی و رفاهی این منطقه ادامه دارد، اظهار داشت: اجرای این پروژه با رعایت کامل استانداردهای HSE انجام شده است و در مجموع ۹۵۰ متر مکعب خاک‌ریزی محوطه ، ۲۵۰۰ تن  تخریب و حمل مصالح ، ۲۲۰۰ متر مربع تخریب و اجرای  سرامیک و دیوار، ۲۴۰۰ متر طول شبکه های هدایت و آبرسانی ، ۶۰۰ متر طول شبکه انتقال فاضلاب، ۲۵۰۰ متر مربع سقف کاذب، ۴۷۰۰ متر مربع رنگ‌آمیزی و... انجام شده است.
وی، با اشاره به استفاده از مصالح مرغوب در ساخت این مهمانسرا، گفت: با استفاده از مصالح مرغوب، مدیریت صرفه جویی در مصرف انرژی به عنوان یکی از مقوله های مهم در عملیات بهسازی این مهمانسرا مورد توجه قرار گرفته است.
آئین بازگشایی این مهمانسرا صبح امروز(چهارشنبه ۳۰ آذر ماه) همزمان با مراسم اختتامیه سیزدهمین دوره ارزیابی عملیاتی- تخصصی آتش‌نشانان شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی با حضور  رزمی مدیر ایمنی، بهداشت، محیط زیست و پدافند غیرعامل و مدیریت بحران‌ شرکت ملی نفت ایران، سیدابوالحسن محمدی مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی،   قاسمی نژاد رئیس ایمنی، بهداشت، محیط زیست و پدافند غیرعامل و مدیریت بحران شرکت نفت مناطق مرکزی ایران و جمعی از مدیران و کارکنان شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی به میزبانی منطقه عملیاتی آغار و دالان برگزار شد.
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 788190
تعداد بازديد کنندگان سايت: 191284567 تعداد بازديد زيرپورتال: 795763 اين زيرپورتال امروز: 169 سایت در امروز: 12195 تعداد حاضران آنلاین: 162