دوشنبه 29 شهریور 1400   08:42:27

همزمان با شیوع موج سوم ویروس کرونا در کشور:
نشست مدیریت شرایط اضطراری منطقه عملیاتی خارگ برگزار شد

1399/7/29 سه‌شنبه

همزمان با شیوع موج سوم ویروس کرونا در کشور ، هشتمین نشست مدیریت شرایط اضطراری منطقه عملیاتی خارگ برگزار شد


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت پایانه های نفتی ایران ، یکشنبه ( 20 مهرماه ) با تاکید دکتر عباس اسدروز مدیر ارشد شرایط اضطراری منطقه عملیاتی خارگ ، نشستی با حضور نمایندگان اجرایی مدیرارشد شرایط اضطراری ، بخشدار ، روسای مناطق و HSE شرکت های نفتی و پتروشیمی ، رییس بیمارستان صنعت نفت  ، رییس شورای شهر ، مدیریت عملیات عمومی در سالن اجتماعات ارشاد پایانه نفتی خارگ برگزار شد. 

سید محمد جواد موسوی نماینده اجرایی مدیرارشد شرایط اضطراری منطقه عملیاتی خارگ اظهار داشت : تغییرات آب و هوایی وشروع فصل پاییز و شیوع موج سوم ویروس کرونا ، رعایت دستورالعمل های بهداشتی را دو چندان می کند و می طلبد که عامه مردم و کارکنان صنعت نفت نسبت به رعایت این موضوع اهتمام جدی داشته باشند.

نماینده اجرایی مدیرارشد شرایط اضطراری و رییس پایانه نفتی خارگ ادامه داد: شرکت پایانه های نفتی ایران با توجه به ماموریت  آن که  کمک به تداوم تولید نفت و گاز و استمرار جریان صادرات نفت کشور می باشد از ابتدای شیوع این ویروس اقدامات کنترلی مناسبی را با همکاری شرکت های مستقر در منطقه انجام داده است که میتوان به اقداماتی در حوزه آموزش همگانی ، اطلاع رسانی عمومی ، اقدامات کنترلی در معابر ورودی به جزیره خارگ ، ضدعفونی ادارات و معابر عمومی و تهیه و توزیع ماسک با همکاری چند جانبه شرکت ها و سازمان های  مستقر در منطقه اشاره کرد .

موسوی ضمن تقدیر از شرکت ها و سازمان های مختلف و تشکل‌های مردمی  که در موج اول و دوم شیوع بیماری کووید 19 همگام با مدافعان سلامت در راستای پیشگیری و کنترل این بیماری مجددانه فعالیت نمود‌ه اند، شدت موج سوم این ویروس منحوس را با توجه به شرایط فعلی و تاکید متخصصان حوزه درمان ، سخت تر دانست.

وی نقش و رسالت شرکت ها ، ادارات و مردم را در مقابله با ویروس کرونا بسیار با اهمیت عنوان کرد و گفت: با توجه به اینکه بیماری کووید 19 مسئله و چالشی اجتماعی است راهکار مقابله با آن نیز نیازمند مشارکت عمومی و رعایت دستورالعمل های بهداشتی شامل رعایت فاصله اجتماعی و زدن ماسک و به مسافرت نرفتن وعدم حضور در مکان‌های شلوغ و پرتردد دانست.

موسوی تصریح کرد : این نشست با تاکید عباس اسدروز  مدیر ارشد شرایط اضطراری منطقه عملیاتی خارگ و  به منظور بررسی راهکارهای مناسب و چاره اندیشی در خصوص جلوگیری از حاد شدن موضوع شیوع ویروس کرونا در این منطقه برگزار گردید و نقطه نظرات و برنامه ها و پیشنهادات ارگان های مختلف مطرح و چاره اندیشی شد .

 

کرونا 3

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 596913
تعداد بازديد کنندگان سايت: 176434702 تعداد بازديد زيرپورتال: 601671 اين زيرپورتال امروز: 117 سایت در امروز: 12039 اين صفحه امروز: 108