یکشنبه 10 مهر 1401   23:41:29

با هدف ارزیابی ایمنی و مدیریت بحران
بازدید مدیر اچ اس ایی شرکت ملی نفت از سکوی امیرکبیر انجام شد

1401/5/19 چهارشنبه

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت خزر عباس رزمی مدیر ایمنی، بهداشت و محیط زیست و بحران شرکت ملی نفت ایران و هیات همراه از سکوی نیمه شناور ایران امیرکبیر، شناورهای کاسپین و منطقه عملیاتی شرکت نفت خزر در شهرستان بهشهر استان مازندران بازدید نمودند.


در این بازدید مدیر اچ اس ای شرکت ملی نفت ایران سکوی امیرکبیر را از دارایی های ارزشمند صنعت نفت در شمال کشور بر شمردند و ضمن ارزیابی نکات لازم، ضرورت توجه به رعایت موارد ایمنی و حفاظت از این سکوی نیمه شناور را خواستار شدند. 

ایشان با اشاره به نیاز صنعت نفت به این دارایی ارزشمند که بعنوان تنها سکوی نیمه شناور ایران برای حفاری های اکتشافی آینده در خزر برای ما بسیار قابل اهمیت است اظهار داشتند باید به نحو مطلوب و بر اساس دستورالعمل های بین المللی و دریایی از این سکو حفاظت و مراقبت گردد. 

در این بازدید مهرداد اکبری معاون مدیرعامل شرکت نفت خزر و جمعی از مدیران این شرکت دکتر رزمی را همراهی نمودند. 

شایان ذکر است در این بازدید موارد ایمنی و زیست محیطی در منطقه عملیاتی خزر، اسکله پشتیبانی و موارد مرتبط با سکوی امیرکبیر و شناورهای کاسپین مورد بررسی قرار گرفتند. 
بازدید مدیر اچ اس ایی شرکت ملی نفت از سکو1
بازدید مدیر اچ اس ایی شرکت ملی نفت از سکو2
بازدید مدیر اچ اس ایی شرکت ملی نفت از سکو3
بازدید مدیر اچ اس ایی شرکت ملی نفت از سکو4
 

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 748557
تعداد بازديد کنندگان سايت: 190637514 تعداد بازديد زيرپورتال: 755568 اين زيرپورتال امروز: 446 سایت در امروز: 3872 تعداد حاضران آنلاین: 436