پنجشنبه 30 دی 1400   20:31:15

در دیدار مدیرعامل و مدیران ارشد با معاون سازمان پدافند غیرعامل كشور؛
چالش‌­های مناطق نفتخیز جنوب در حوزه پدافند غیرعامل بررسی شد

1400/9/6 شنبه

در نشستی باحضور معاون انرژی پدافند غیرعامل و مدیرعامل و مدیران ارشد شركت ملی مناطق نفتخیز جنوب چالش‌­ها و مسائل عمده این شركت مورد بحث و بررسی قرار گرفت.


به گزارش پایگاه اطلاع‌‌رسانی نفتخیز، در این نشست كه صبح جمعه (5 آذرماه 1400) با حضور عبدالرحمان كشوری معاون انرژی پدافند غیرعامل برگزار شد بر اهمیت پدافند غیرعامل و كاهش آسیب پذیری نیروی انسانی، تأسیسات و خطوط لوله انتقال نفت و گاز تأكید شد.

حل تعارضات در مسیر توسعه صنعت نفت، نقش كریدور اهواز در نقل و انتقال نفت و گاز و تأمین خوراك پالایشگاه‌‌ها و چالش‌‌های موجود در جابه‌‌جایی آن و بازسازی و نوسازی تأسیسات نفتی بخشی از مسائل مطرح شده در این نشست بود.

ارائه راهكار برای افزایش امنیت تجهیزات و لوله‌‌های نفت و گاز، مشكلات خطوط صادراتی نفت در گناوه و كریدور امیدیه از طریق جاده‌سازی و ساخت و ساز مناطق مسكونی، تأمین برق و امنیت انرژی و ایجاد بیمارستان سوانح از دیگر موارد عنوان شده بود.

پس از این نشست عبدالرحمان كشوری معاون انرژی پدافند غیرعامل و هیئت همراه، مدیرعامل نفت و گاز كارون و رئیس H.S.E شركت ملی مناطق نفتخیز جنوب از بخشی از كریدور اهواز بازدید به عمل آوردند.

شایان ذكر است در این نشست مدیران عامل شركت‌های ملی حفاری ایران، نفت و گاز اروندان، پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خوزستان، خطوط لوله و مخابرات خوزستان، گاز استان خوزستان و مدیران عامل شركت‌های بهره‌برداری نفت و گاز تابعه مناطق نفتخیز جنوب حضور داشتند.

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 645432
تعداد بازديد کنندگان سايت: 180822454 تعداد بازديد زيرپورتال: 650893 اين زيرپورتال امروز: 315 سایت در امروز: 25492 اين صفحه امروز: 304