جمعه 12 خرداد 1402   23:06:43

با حضور مدیر بهداشت، ایمنی و محیط زیست، پدافند غیرعامل و مدیریت بحران شرکت ملی نفت ایران:
نشست بررسی پروژهای حوزه HSE، پدافند غیرعامل و مدیریت بحران شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق برگزار شد

1401/10/19 دوشنبه

با حضور عباس رزمی مدیر بهداشت، ایمنی و محیط زیست، پدافند غیرعامل و مدیریت بحران شرکت ملی نفت ایران، نشست بررسی پروژهای حوزه HSE، پدافند غیرعامل و مدیریت بحران شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق برگزار شد.


مدیر بهداشت، ایمنی و محیط زیست، پدافند غیرعامل و مدیریت بحران شرکت ملی نفت ایران در این نشست با اشاره به اهمیت موضوع پدافند غیرعامل راهکارهایی را در جهت تسریع روند انجام و رفع چالش های حوزه HSE و پدافند غیرعامل مطرح شده در شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق از جمله بحث های زیست محیطی، ریزگردها و شن های روان، جاده های دسترسی، احداث ایستگاه ایمنی و آتش نشانی، کامیون چاه پیمایی، دیزل ژنراتور و اتاق تامین برق اضطراری، کامیون آتش نشانی و ماشین آلات سنگین عملیات ترابری مدیریت بحران، جابجایی اتاق کنترل مرکز اندازه گیری و ... ارائه داد.

این گزارش می افزاید:  خیبری مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق نیز با ارائه توضیحاتی چالش های حوزه های مختلف منابع انسانی، فنی و عملیاتی و مسئولیت های اجتماعی شرکت شرق را تشریح کرد و افزود: با توجه به اهمیت موضوع پدافند غیرعامل در پروژها به ویژه در صنعت نفت و گاز تاکید و رویکرد ما بر این است که این موضوع مهم و حیاتی تنها به عنوان یک پیوست در پروژها نباشد، بلکه از ابتدای طراحی و بدو کار در یپروژه ها در نظر گرفته شود.

شایان ذکر است در این نشست، همچنین علیرضا انصاری فرد رئیس پدافند غیرعامل و مدیریت بحران شرکت ملی نفت ایران، علیرضا عیدک زاده رييس ايمني و آتش نشاني مديريت HSE و پدافندغیرعامل شرکت ملی نفت ایران و علیرضا قاسمی نژاد  رئیس بهداشت, ایمنی، محیط زیست،‌ پدافند غیرعامل و مدیریت بحران شرکت نفت مناطق مرکزی ایران و تعدادی از مدیران و روسای شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق نیز حضور داشتند و در خصوص مسائل مختلف به بحث و تبادل نظر پرداختند.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 788222
تعداد بازديد کنندگان سايت: 191285205 تعداد بازديد زيرپورتال: 795795 اين زيرپورتال امروز: 201 سایت در امروز: 12833 تعداد حاضران آنلاین: 194