یکشنبه 5 بهمن 1399   12:31:39
در مقابله با آبگرفتگی‌های گستره انجام گرفت؛ امدادرسانی مناطق نفتخیز جنوب به ۵ شهر خوزستان مشاور مدیر عامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب در امور اجرایی از پشتیبانی مردم و نهادهای اجرایی ۵ شهر خوزستان جهت مقابله با سیلاب خبر داد‌.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مناطق نفتخیز جنوب، مهندس محمد خانچی با بیان اینکه کارکنان این شرکت در راستای صیانت از تاسیسات و جهت حفظ پایداری تولید و تامین خوراک پالایشگاهی و پتروشیمی کشور بسیج شده اند، گفت: ‌علی‌رغم پیک کاری موجود در حوزهی عملیات تولید، به شهرهای مسجد سلیمان، لالی، اندیکا، اهواز و کارون نیز در حال ارائه خدماتی اعم از پمپاژ آب در معابر عمومی و امدادرسانی منزل به منزل هستیم.

وی به همکاری مداوم با قرارگاه مقابله با کرونا سردار شهید قاسم سلیمانی پرداخت و افزود: تامین ۱۶ خوردو سبک و بخشی از مواد غذایی مورد نیاز علاوه بر پشتیبانی های لازم برای پیشگیری از شیوع همه گیری کووید ۱۹ نیز در دستور کار گروهای جهادی مناطق نفتخیز جنوب است.

مهندس خانچی یادآور شد: از آغاز پاندمی، علاوه بر گندزدایی ، ضدعفونی معابر و امدادرسانی، ۶۵ دستگاه کمک تنفسی(ونتیلاتور) را برای مراکز درمانی  شهرهای واقع در حوزه عملیاتی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب تامین کردیم.

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 514391
تعداد بازديد کنندگان سايت: 166357954 تعداد بازديد زيرپورتال: 518513 اين زيرپورتال امروز: 141 سایت در امروز: 13224 اين صفحه امروز: 137