پنجشنبه 23 اردیبهشت 1400   06:48:19


بازگشت همه به سوی خداست

1400/2/2 پنجشنبه

مدیر HSE شرکت ملی نفت ایران در پیامی درگذشت مهندس محمود شریفی کیا رییس HSE شرکت پتروشیمی پارس را تسلیت گفت.


ضایعه فقدان همکار متعهد و متخصص در حوزه بهداشت، ایمنی و محیط زیست، مرحوم جناب آقای مهندس محمود شریفی کیا، رئیس HSE پتروشیمی پارس بسیار غم‌انگیز و خسارت‌بار است.

ایشان سال‌ها در شرکت‌های متعدد در ارتقای وضعیت HSE صنعت نفت منشاء اثر بودند و با تعهد مثال‌زدنی مسئولیت‌های گوناگون را بر عهده داشتند.
شنیدن خبر فقدان عزیزی از خانوادهHSE ، که برای حفظ سلامت دیگران تلاش می‌کند غمی جانکاه است. غم هجران آن زنده‌یاد که همکاری دلسوز، پرتلاش و از سرمایه‌های HSE صنعت نفت بود آن چنان سنگین است که با دشواری به یاد می‌نشیند، ولی در برابر تقدیر پروردگار، جز تسلیم و رضا روا نیست.


اینجانب به نمایندگی از همکاران بهداشت، ایمنی و محیط زیست شرکت ملی نفت ایران، این مصیبت بزرگ را به خانواده گرامی، همکاران صنعت پتروشیمی و همه همکارانی که در این سال‌ها با ایشان همراه و همنشین بودند، عمیقا تسلیت عرض می‌کنم و در این ماه با عظمت رحمت واسعه را برای روح آن مرحوم و صبر و اجر برای بازماندگان از درگاه حضرت حق مسالت می‌نمایم.مانی عبداله زاده راد
مدیر HSE شرکت ملی نفت ایران


 

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 550899
تعداد بازديد کنندگان سايت: 170621990 تعداد بازديد زيرپورتال: 555156 اين زيرپورتال امروز: 75 سایت در امروز: 7742 اين صفحه امروز: 69