شنبه 21 فروردین 1400   16:16:24


وضعیت ایمنی و آتش نشانی شرکت‌های مستقر در عسلویه بررسی شد

1399/12/2 شنبه

وضعیت ایمنی و آتش نشانی شرکت‌های مستقر در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس با حضور مدیر HSE شرکت ملی نفت ایران بررسی شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی NIOC، وضعیت ایمنی و آتش نشانی سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس و بندر خدماتی و صادراتی تنبک در سفر دو روزه مانی عبدالله زاده، مدیر بهداشت، ایمنی و محیط زیست شرکت ملی نفت و علیرضا انصاری فرد، رئیس پدافند غیرعامل و مدیریت بحران، به عسلویه بررسی شد.

عبداله زاده راد از سازمان منطقه ویژه پارس و بندر خدماتی و صادراتی تننبک بازدید کرد و ضمن برگزاری جلسات با رئیس اچ اس ای، روسای ایمنی و آتش نشانی و آزمایشگاه سامان منطقه وِیژه، مجری طرح ۱۳ و رئیس اچ اس شرکت نفت و گاز پارس، در جریان روند فعالیت های بهداشت، ایمنی و محیط زیست شرکت های مستقر در عسلویه قرار گرفت.

در این بازدید وضعیت آزمایشگاه تست فوم‌های آتش نشانی سازمان منطقه ویژه پارس با حضور نمایندگان اداره کل HSE وزارت نفت و مسئولان مختلف سازمان منطقه ویژه مورد بحث و بررسی قرار گرفت و راهکارهای مناسب اتخاذ شد.

در بازدید از بندر خدماتی و صادراتی تبنک، پیام معتمد، مجری فاز ۱۳ پارس جنوبی و بندر خدماتی و صادراتی تننبک و علیرضا نجومی، رئیس HSE شرکت نفت و گاز پارس، گزارشی از آخرین وضعیت بندر و روند فعالیت های بهداشت، ایمنی و محیط زیست ارائه کردند.

عبداله زاده در جریان این بازدید میدانی گفت: اقدامات خوبی در راستای ارتقای سطح بهداشت، ایمنی و محیط زیست در طرح های شرکت نفت و گاز پارس به ویژه بندر تنبک انجام شده است و مدیریت HSE از همه توان و ظرفیت مجموعه برای ارتقای وضعیت ایمنی طرح های توسعه ای استفاده می‌کند.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 539106
تعداد بازديد کنندگان سايت: 169392317 تعداد بازديد زيرپورتال: 543318 اين زيرپورتال امروز: 683 سایت در امروز: 34929 اين صفحه امروز: 678