پنجشنبه 6 آذر 1399   19:45:17


پیام معاون وزیر نفت به مناسبت سالروز فوران چاه ۱۴۷ میدان رگ سفید

1399/8/6 سه‌شنبه

معاون وزیر نفت در نظارت بر منابع هیدروکربوری هم‌زمان با سالروز فوران چاه ۱۴۷ میدان رگ سفید، یاد و خاطره محمد سلیمی و فرزاد ارزانی را در پیامی گرامی داشت.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، در پیام محسن پاک‌نژاد آمده است: «هفتم آبان‌ماه سالروز فوران چاه ۱۴۷ میدان رگ سفید است. گرامی می‌داریم یاد و خاطره مرحوم محمد سلیمی و مرحوم فرزاد ارزانی، همکارانمان در شرکت ملی حفاری را که شجاعانه در راه انجام وظیفه از جان خود گذشتند. روحشان شاد و قرین رحمت الهی.

این عملیات به دلیل شرایط خاص به‌ویژه فشار زیاد مخزن در نوع خود از دشوارترین موارد مهار فوران بوده است که با استعانت از خداوند منان و حمایت‌های بی‌دریغ وزیر محترم نفت و با همت والا، تلاش ستودنی و همدلی همکارانمان در شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب و شرکت ملی حفاری و با اتخاذ تدابیر فنی‌ و حرفه‌ای کم‌نظیر در پنجم دی‌ماه سال ۹۶ به نتیجه رسید.

جا دارد از عزم راسخ، تدابیر هوشمندانه و اقدامات متهورانه همه عزیزانی که این کار بزرگ را با ثبت رکوردی مثال‌زدنی و در مدت زمان ۵۸ روز به سرانجام رساندند قدردانی نموده و در مقابل این همه ایثار و عملکرد حرفه‌ای آنان سر تعظیم فرود آوریم.»
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 492504
تعداد بازديد کنندگان سايت: 164638695 تعداد بازديد زيرپورتال: 496548 اين زيرپورتال امروز: 615 سایت در امروز: 48067 اين صفحه امروز: 609