پنجشنبه 9 تیر 1401   21:10:34

مدیريت HSE، پدافندغيرعامل و مديريت بحران شرکت ملی نفت ایران:
پنجمین کمیته سلامت شرکت ملی نفت ایران

1401/4/1 چهارشنبه

پنجمین کمیته سلامت شرکت ملی نفت ایران روز یکشنبه مورخ 1401/03/29 به ریاست سرپرست بهداشت صنعتی/كار مدیریت HSE، پدافندغيرعامل و مديريت بحران شرکت ملی نفت و حضور اعضای اصلی و مدعو برگزار شد.


به گزارش خبرنگار HSE.NIOC، در این جلسه ضمن ارائه گزارش اجمالی از نتایج بازدیدهای بهداشت محیط، بهداشت و ایمنی مواد غذایی توسط مسئولین سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت و مسئول بازرسی بهداشت و تغذیه مدیریت HSE، پدافندغيرعامل و مديريت بحران، چالش های موجود در اماکن ورزشی، آبدارخانه‌ها، مراکز تهیه و توزیع غذا در مجموعه‌های خدمات رفاهی و اجتماعی و .... مطرح گردید و راهکارهای رفع نواقص یافت شده مورد تبادل نظر و تصمیم‌گیری اعضاء قرار گرفت.
 در ادامه طرح از سر گیری مداخلات کارفرمایی برای سلامت شاغلیني که طی معاینات دوره ای دارای شرایط خاص شناسایی می گردند با همکاری واحدهای امور کارکنان، امور ورزش و تربیت بدنی و مدیریت HSE، پدافندغيرعامل و مديريت بحران در دستور کار قرار گرفت.
همچنین ضمن اعلام آخرین گزارش‌های موجود از روند انجام واکسیناسیون و آمار ابتلا و فوت بر اثر بیماری کرونا و شیوع بیماری آبله میمونی در دنیا، توجهات لازم در پیشگیری و مقابله احتمالی با شیوع مجدد بیماری کرونا و آبله میمونی و الزامات بهداشتی ابلاغی از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مورد بحث و تصمیم گیری قرار گرفت.
// پايان خبر

 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 710353
تعداد بازديد کنندگان سايت: 190027693 تعداد بازديد زيرپورتال: 716849 اين زيرپورتال امروز: 309 سایت در امروز: 6267 تعداد حاضران آنلاین: 300