شنبه 21 فروردین 1400   16:33:57

پس از پایان تعطیلات نوروزی؛
طرح پایش سلامت کارکنان ستاد شرکت نفت مناطق مرکزی ایران انجام شد

1400/1/16 دوشنبه

رئیس اداره بهداشت، ایمنی و محیط زیست (HSE) شرکت نفت مناطق مرکزی ایران، از اجرای طرح پایش سلامت کارکنان در مبادی ورودی ساختمان های این شرکت با هدف تشخیص زودهنگام مبتلایان احتمالی کرونا، انجام اقدامات درمانی و جلوگیری از انتقال کووید۱۹ به سایر کارکنان خبر داد.


به گزارش روابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران، علیرضا قاسمی نژاد در رابطه با شیوع بالا در آستانه موج چهارم کرونا، همزمان با سفرهای ایام تعطیلات نوروزی و همچنین اقدامات لازم برای پیشگیری از بیماری و احراز سلامت کارکنان اظهار داشت: طبق هماهنگی به عمل آمده با سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت، همکاری مدیریت منابع انسانی و حراست به منظور پایش سلامت همکاران در خصوص شناسایی افراد مبتلا به این بیماری، از روز شنبه۱۴ فروردین در مبادی ورودی ساختمان های ستاد با تکمیل فرم مربوطه و انجام تشریفات سنجش سلامت برای تعداد بیش از یک هزار نفر انجام شد.
وی افزود: بنا بر تشخیص و ارزیابی گروه تریاژ پزشکی تعداد ۴۰ نفر از کارکنان، مشکوک تشخیص داده شد که پس از انجام آزمایش (Rapid Test ) و دریافت پاسخ منفی خوشبختانه این تعداد از همکاران به محل کار خود مراجعه کردند؛ لازم به یادآوری است، فرآیند پایش سلامت کارکنان به مدت سه روز ادامه خواهد یافت.
بر اساس این گزارش، در این طرح اقداماتی هم چون تکمیل فرم مشخصات سلامت افراد، تب سنجی، سنجش اکسیژن خون، ارزیابی و مشاهدات بالینی، انجام آزمایش سریع تشخیص بیماری کرونا و در صورت لزوم ارجاع به بهداشت و درمان جهت دریافت خدمات مراقبتی و درمانی انجام می شود.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 539131
تعداد بازديد کنندگان سايت: 169392796 تعداد بازديد زيرپورتال: 543343 اين زيرپورتال امروز: 708 سایت در امروز: 35408 اين صفحه امروز: 703