یکشنبه 5 بهمن 1399   12:58:06

مدیر HSE شرکت ملی نفت ایران:
وضعیت ایمنی پایانه نفتی خارگ با اجرای پروژه‌های مصوب ارتقا می‌یابد

1399/9/22 شنبه

مدیر بهداشت، ایمنی و محیط زیست شرکت ملی نفت ایران در بازدید از پایانه نفتی و تاسیسات عملیاتی شرکت های نفتی مستقر در جزیره خارگ، اظهار کرد: وضعیت ایمنی پایانه نفتی خارگ با اجرای پروژه‌های مصوب ارتقا می‌یابد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، مانی عبداله زاده راد از پایانه نفتی خارگ و تاسیسات عملیاتی شرکت نفت فلات قاره بازدید کرد و ضمن برگزاری جلسات با مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران و مدیران و مسئولان واحدهای مختلف پایانه نفتی خارگ و منطقه عملیاتی خارگ شرکت نفت فلات قاره ایران، در جریان روند فعالیت های بهداشت، ایمنی و محیط زیست قرار گرفت.

در این بازدید چهار روزه آخرین وضعیت مقابله با کووید ۱۹ و پروژه های HSE و اقدامات، برنامه ها و چالش های موجود با حضور مدیر اچ اس ای شرکت ملی نفت و مدیران و مسئولان شرکت های نفتی مستقر در جزیره خارگ بررسی و راهکارهای مناسب اتخاذ شد.

عبداله زاده در جریان این بازدید میدانی گفت: اقدامات خوبی در راستای ارتقای سطح HSE در شرکت های نفتی مستقر در جزیره خارگ انجام شده است و مدیریت HSE از همه توان و ظرفیت مجموعه برای ارتقای وضعیت ایمنی مخازن ذخیره سازی و تاسیسات نفتی استفاده می کند.

وی افزود شرح نیاز پروژه های متعددی در حوزه ارتقای سطح ایمنی و آتش نشانی مخازن ذخیره سازی توسط شرکت پایانه های نفتی ایران با هماهنگی و همکاری معاونت تولید، مدیریت برنامه ریزی تلفیقی و این مدیریت تعریف شد که با حمایت های مدیرعامل و هیات مدیره شرکت ملی نفت ایران که همواره بر رعایت الزامات و ارتقای سطح HSE تاکید داشته اند، مصوب و ابلاغ شده است؛ با اجرا شدن این پروژه ها، وضعیت ایمنی و آتش نشانی پایانه نفتی خارگ ارتقا خواهد یافت.

مدیر HSE شرکت ملی نفت ادامه داد: برای رسیدن به وضعیت مطلوب ایمنی و آتش نشانی، مطالعات فنی و مالی پروژه های دیگری نیز انجام شده که در حال تصویب خواهی است و با اجرای کامل پروژه های مصوب و در حال تصویب، وضعیت ایمنی و آتش نشانی پایانه نفتی خارگ به سطح مطلوب خواهد رسید.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 514406
تعداد بازديد کنندگان سايت: 166358552 تعداد بازديد زيرپورتال: 518528 اين زيرپورتال امروز: 156 سایت در امروز: 13822 اين صفحه امروز: 152