سه‌شنبه 25 خرداد 1400   04:30:05
در منطقه عملیاتی نفت خزر آزمایش ایمنی فرود بالگرد بر روی پد سکوی ایران امیرکبیر با موفقیت انجام شد به گزارش روابط عمومی شرکت نفت خزر، آزمایش ایمنی فرود بالگرد بر روی پد سکوی ایران امیرکبیر بعد از چهار سال توسط بالگرد هواپیمایی یاس ایر با موفقیت انجام شد.
براساس این گزارش با توجه به برنامه های شرکت نفت خزر جهت آماده سازی ناوگان برای فعالیت های اکتشافی در دریای خزر با هماهنگی علی اصولی یک فروند بالگرد میل متعلق به هواپیمایی یاس ایر در روز یکشنبه مورخ نهم خرداد ماه 1400 به همراه مدیران شرکت نفت خزر با پرواز از منطقه عملیاتی خزر در بهشهر استان مازندران و فرود بر روی پد هلیکوپتر سکوی ایران امیرکبیر این آزمایش ایمنی را بعد از چهار سال با موفقیت انجام دادند.
خلبان محمدمهدی نوری آل آقا رئیس مرکز کنترل و پشتیبانی اطفاء حریق هوایی کشور این مانور را در جهت آزمایش پد سکوی امیرکبیر بسیار مثبت ارزیابی کرد و اظهار داشت در صورت انجام عملیات اکتشاف و بهره برداری توسط سکوی نیمه شناور ایران امیرکبیر در دریای خزر، آمادگی کامل از نظر ایمنی اطفاء حریق و مسائل مرتبط با جابجایی کارکنان وجود دارد.
براساس این گزارش مدیر عامل تنی چند از مدیران شرکت نفت خزر در این مانور حساس که در روز یکشنبه مورخ 9 خرداد 1400 انجام شد حضور داشتند و بعد از انجام مانور آزمایش فرود بالگرد بر روی پد سکوی امیرکبیر به همراه مدیر عامل نفت خزر با پرواز بالگرد از پروژه های نفتی استان گلستان از جمله پروژه حفاری چاه هیرکان بازدید نمودند.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 563167
تعداد بازديد کنندگان سايت: 171950875 تعداد بازديد زيرپورتال: 567514 اين زيرپورتال امروز: 68 سایت در امروز: 6266 اين صفحه امروز: 59