یکشنبه 10 مهر 1401   22:00:43

مدیر يت HSE، پدافندغيرعامل و مديريت بحران شرکت ملی نفت ایران :
آمادگي در راستاي بهبود مستمر با رويكرد كاهش حداكثري آسيب پذيري

1401/3/22 یکشنبه

مدیر HSE شرکت ملی نفت ایران و هیئت همراه در دیدار 2 روزه خود از انبار پشتيباني كوار و منطقه عملياتي سروستان و سعادت آباد از نزدیک در جریان معضلات موجود و نیز نحوه پایش اجرای الزامات HSE، پدافند غیر عامل و مديريت بحران قرار گرفتند .


 به گزارش خبرنگار HSE.NIOC، عباس رزمي در ضمن دیدارهای میدانی خود پس از تشکیل جلسات تشریحي و فعالیت های انجام شده و در حال انجام و بيان چالش ها و دغدغه ها موجود توسط مسئولین مربوطه ، ضمن تاکید بر حفظ و ارتقاء سلامت کارکنان ( جسمی/ روانی و اجتماعی) آنرا دغدغه خود در کلیه فعالیت های سازمانی در تمامی سطوح دانسته و سياست كلان مديريت متبوع خود را بر لزوم شناسايي تهديدات نوين و رصد و پايش آنها اعم از فرآيندي و غير فرآيندي در حوزه سلامت تاسيسات و دارايي ها و همچنين محيط زيست پيراموني جهت ارتقاء آمادگي در راستاي بهبود مستمر با رويكرد كاهش حداكثري آسيب پذيري اعلام نمود.
مدیر HSE، پدافندغیرعامل و مدیریت بحران شرکت ملی نفت ايران در بازدید خود از انبار پشتيباني كوار و منطقه عملياتي سروستان و سعادت آباد اقدام به برگزاري مانور غير منتظره(UN EXPECTED) نمودند كه عملا ميزان آمادگي همكاران عملياتي را ارزيابي نمايند.
// پايان خبر
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 748506
تعداد بازديد کنندگان سايت: 190637347 تعداد بازديد زيرپورتال: 755516 اين زيرپورتال امروز: 394 سایت در امروز: 3705 تعداد حاضران آنلاین: 385